Տնտեսություն 18:25 21/11/2007
«LOGOS EXPO Center»-ը կազմակերպում է «EXPO BEAUTY 2008» չորրորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը»,-Panoram.am-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց «LOGOS EXPO Center»-ի ցուցահանդեսային կրթության բաժնի ղեկավար Ադա Քոչարյանը: Նրա խոսքով, ցուցահանդեսը հնարավորություն կստեղծի առողջության և գեղեցկության ոլորտում տեղական առաջատար, ինչպես նաև արտասահմանյան ընկերություններին ներկայացնել իրենց ապրանքներն ու ծառայությունները:
«Ցուցահանդեսին մասնակցելու հայտ են ներկայացրել արդեն 30 մասնակիցներ: Ցուցահանդեսին մասնակցելու են գեղեցկության, կոսմետոլոգիական սրահներ, հագուստ և բիժուտերիա ներկայացնող խանութներ, ֆիթնես ակումբներ, մերսողներ, դիմահարդարներ, հարսանյաց սրահներ, բժշկական կազմակերպություններ, հրատարակչություններ»,-ասաց Ա. Քոչարյանը:
Նրա խոսքով, միջազգային կազմակերպություններից արդեն գրանցվել են Իրանից «Բժշկական կոսմետիկա» ընկերությունը, ինչպես և ուրիշներ: Ինչպես նշեց նա, «ցուցահանդեսը հնարավորություն կտա մարդկանց գեղեցկացնող տարբեր ընկերություններին ավելի մոտիկից ծանոթանալ այցելուների պահանջների հետ»:

Economy 21:06 21/11/2007
Ada Kocharyan, the head of “LOGOS EXPO CENTER” exhibition educational department, announced that the center organizes the forth international exhibition “EXPO BEAUTY 2008”. According to her the exhibition will give an opportunity to the national and international companies running their business in health and beauty aspect to show their merchandise and service.
A. Kocharyan said that 30 participants are already registered, and the representatives from beauty salons, make-up centers, shops, fitness clubs and others will participate. And from the international companies “Medical make-up” company from Iran is registered. The exhibition offers the producers to talk to people and the possible customers, and to know their demands well.