Տոմսերի համար ցածր գներ են սահմանվել
Հոկտեմբերի 10-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում, ժամը 21:00-ին տեղի կունենա 2010 թ. աշխարհի առաջնության ընտրական փուլի Հայաստան-Իսպանիա հանդիպումը: Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան, չնայած այն հանգամանքին, որ մեր ընտրանու հյուրը Եվրոպայի չեմպիոնն է, այնուամենայնիվ, զգալիորեն ցածր գին է սահմանել տոմսերի համար: Հարավային և հյոսիսային տրիբունաների մեկ տոմսի արժեքը 3000 դրամ է, արևելյան տրիբունայինը` 5000: Արևմտյան տրիբունայից խաղին հետևելու համար յուրաքանչյուր տոմսի համար պետք է վճարել 7000 դրամ: Այս մասին տեղեկացնում են ՀՖՖ մամուլի քարտուղարությունից:
Հիշեցնենք, որ անցած տարվա աշնանը Թուրքիայի ազգային հավաքականի հետ հանդիպման մեկ տոմսի արժեքն արևմտյան տրիբունայում արժեր 10000 դրամ, չնայած որ խաղը տեղի էր ունենալու «Հրազդան» մարզադաշտում, որտեղ տեղերի քանակը շատ ավելի մեծ է:

Матч Армения-Испания стоит недорого
Федерация футбола Армении установила достаточно низкие цены на билеты на матч отборочного тура чемпионата мира по футболу между сборными Армении и Испании, который состоится 10 октября в 21.00 часов на Республиканском стадионе им. Вазгена Саркисяна.
Согласно пресс-службе федерации, несмотря на то, что гостем Армении является чемпион Европы, федерация установила достаточно низкие цены. Так, места на Южной и Северной трибунах стоят 3000 драмов, Восточной трибуны – 5000 драмов, Западной трибуны – 7000 драмов.
Напомним, что осенью прошлого года места на Западной трибуне во время матча со сборной Турции в рамках отборочного тура ЧМ стоили 10000 драмов.