Վարչապետը մեկնում է ԱՄՆ
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը նոյեմբերի 4-8-ը աշխատանքային այցով կմեկնի Սան Հոզե (ԱՄՆ)` «Արմթեք – 2009» համաժողովին մասնակցելու նպատակով, տեղեկացնում են կառավարության հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
ՀՀ վարչապետի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավար Դավիթ Սարգսյանը, ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Ներսես Երիցյանը, կառավարության և նախարարությունների աշխատակազմերի ներկայացուցիչներ, պաշտոնատար այլ անձինք:
Նախորդող նորություն` ArmTech 2009-ը թույլ կտա ի հայտ բերել բարձր տեխնոլոգիաների զարգացման համար առավել նպատակահարմար ուղղություններ

Премьер-министр Армении отправится в США
Премьер-министр Армении Тигран Саркисян с 4 по 8 ноября отправится с рабочим визитом в Сан-Хосе (США) для участия в Конгрессе “ArmTech-2009”, сообщает пресс-служба правительства Армении.
В составе делегации, возглавляемой премьер-министром, войдут руководитель аппарата правительства Давид Саркисян, министр экономики Нерсес Ерицян, представители аппарата правительства и министерств, другие официальные лица.
Предыдущая новость: ArmTech 2009 позволит выявить более целесообразные направления развития высоких технологий в Армении