«ՎիմպելԿոմ»-ը կաջակցի «1 Goal: Կրթությունը բոլորի համար» ակցիային
«ՎիմպելԿոմ» ընկերությունների խումբը (ապրանքանիշը՝ Beeline) հայտարարում է «1 Goal: Կրթությունը բոլորի համար»՝ շարժական կապի պատմության մեջ օպերատորների համատեղ խոշորագույն արշավին աջակցելու մասին:
GSM Միջազգային Ընկերակցության անդամ 18 օպերատորներ, որոնք սպասարկում են ավելի քան 1 մլրդ. բաժանորդ, 2010 թ ապրիլի 20-ից հուլիսի 11-ը ընկած ժամանակահատվածում կանցկացնեն լայնածավալ արշավ, որի շրջանակում բաժանորդներին հնարավորություն կընձեռվի իրենց ձայները տալ «1 Goal: Կրթությունը բոլորի համար» նախաձեռնության օգտին և ներդնել իրենց լուման ամբողջ աշխարհի երեխաների համար տարրական կրթությունը առավել հասանելի դարձնելու գործում:
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ մամուլի ծառայության տեղեկացմամբ` «ՎիմպելԿոմ»-ը կաջակցի ակցիային բոլոր այն երկրներում, որտեղ ներկայացված է Beeline ապրանքանիշը:
Հիշեցնենք, որ «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) «Վիմպելկոմ» ԲԲԸ դուստր ձեռնարկությունն է, որը տրամադրում է ֆիքսված և բջջային հեռախոսակապի ծառայություններ Հայաստանի Հանրապետությունում:

Образование 18:12 17/02/2010
Beeline поддержит крупнейшую в истории совместную кампанию операторов связи «1Goal: Образование для всех»
Группа Компаний «ВымпелКом» (бренд Beeline) объявляет о поддержке крупнейшей в истории мобильных коммуникаций совместной кампании операторов связи из разных стран мира «1Goal: Образование для всех».
Как сообщили в пресс-службе компании «АрменТел» (бренд Beeline), 18 операторов связи, входящих в Международную Ассоциацию GSM, обслуживающих более 1 млрд. абонентов, с 20 апреля по 11 июля 2010г. проведут широкомасштабную кампанию, в рамках которой предоставят возможность абонентам отдать свои голоса в поддержку инициативы «1Goal: Образование для всех», чтобы внести свой вклад в повышение доступности начального образования для всех детей в мире.
Главный управляющий директор Группы Компаний «ВымпелКом» Борис Немшич выразил уверенность, что совместная акция операторов связи – это отличный способ привлечения внимания широкой общественности к глобальной социальной инициативе «1Goal: Образование для всех».