Իրավունք 14:46 18/06/2010
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր հանդիպում է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարար Գևորգ Դանիելյանի և նրա տեղակալ Էմիլ Բաբայանի հետ:
Հանդիպմանը, որին մասնակցում էր Արցախի Հանրապետության արդարադատության նախարար Նարինե Նարիմանյանը, քննարկվել են արդարադատության ոլորտում հայկական երկու պետությունների համագործակցության ընդլայնմանն ու խորացմանը վերաբերող հարցեր:
Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության տեղեկացմամբ, հատուկ ուշադրություն է դարձվել փորձի փոխանակման խնդիրներին:

On 18 June President of the Artsakh Republic Bako Sahakyan met Justice Minister of the Republic of Armenia Gevorg Danielyan and his deputy Emil Babayan.
Issues related to further expansion and reinforcement of cooperation between the two Armenian states in the sphere of justice were discussed during the meeting. Minister of Justice of the Artsakh Republic Narine Narimanyan partook at the meeting.
Special attention was paid to the issues of sharing experience, the central information department of Artsakh President's office reported.