Հայաստան-Ռուսաստան հանդիպման տոմսերն արդեն վաճառքում են
Մարտի 26-ին Երևանի Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում, ժամը 19:00-ին տեղի կունենա Եվրոպայի 2012 թ. առաջնության ընտրական փուլի Հայաստան-Ռուսաստան հանդիպումը: Նախօրոք հայտարարվել էր, որ խաղի տոմսերը վաճառքում կհայտնվեն մարտի 10-ից, սակայն, ինչպես տեղեկացնում է ՀՖՖ մամուլի քարտուղարությունը, վաճառքն սկսվել է այսօրվանից` «Հանրապետական» մարզադաշտի հարևանությամբ գտնվող տոմսարկղերում: Մեկ անձին չորսից ավելի տոմս չի վաճառվելու: Տոմսերը գնելիս անձնագրի առկայությունը պարտադիր է:
Հիշեցնենք, որ արևմտյան տրիբունայի մեկ տոմսն արժե 7000 դրամ: Արևելյան տրիբունայի մեկ տոմսի համար երկրպագուները պետք է վճարեն 5000, իսկ հյուսիսային ու հարավային տրիբունաների տոմսի համար` 3000 դրամ:

Билеты на футбольный матч Армения-Россия уже поступили в продажу
Билеты на футбольный матч Армения-Россия в рамках отборочного тура Евро-2012, который состоится 26 марта в Ереване на Республиканском стадионе имени Вазгена Саргсяна, с сегодняшнего дня уже поступили в продажу. Об этом сообщает Федерация футбола Армении (ФФА).
Отметим, что ранее ФФА сообщила, что билеты появятся в продаже только с 10 марта.
Билеты продаются в кассах по соседству со стадионом, покупатель обязательно должен иметь при себе паспорт, одному человеку больше 4-ех билетов не полагается.
Напомним, что билеты на западную трибуну стоят 7000 драмов (~$19), на восточную – 5000 (~$13.6). Билеты на южную и северную трибуну продаются по 3000 драмов (~$8.2).