Տնտեսություն 11:00 20/10/2011
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է Hi-Line ծառայության «Մեգա Bestե» 512կբ/վ թողունակությամբ նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթի ներդրման մասին: Վերը նշված անսահմանափակ ՍՓ-ի ամսավճարը կազմում է 3000 դրամ: Ֆիզիկական և իրավաբանական անձիք, կնքելով համապատասխան պայմանագիր, կստանան անվճար ADSL-մոդեմ և ծառայությունից առաջին ամիսն անվճար օգտվելու հնարավորություն:
««ԱրմենՏել» ընկերությունը, որպես կապի միասնական օպերատոր, հեռահաղորդակցության շուկայում ինտերնետի զարգազման և նոր մտքերի իրականացման առաջատարն է: «Մեգա Bestե սակագնային փաթեթը վերը նշվածի վառ օրինակներից մեկն է: Այժմ Հայաստանի բնակիչները կարող են միանալ կայուն, որակյալ և ամենակարևորը մատչելի Beeline ինտերնետին առանց որևէ ծախսի: Վստահ եմ, որ մեր հաճախորդները կգնահատեն կայուն արագությամբ և մատչելի գնով Ինտերնետում աշխատելու հարմարավետությունը»-, նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ընկերությունից մանրմասնում են, որ «Մեգա Best» անսահմանափակ սակագնային փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր, այնպես էլ հին բաժանորդները, եթե վերջիններիս մոտ չի ավարտվել գործող պայմանագրով նախատեսված պայմանգիրը չխզելու ժամկետը:
Պայմանագրի գործողության ողջ ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել իր պայմանագիրը և անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող «Մեգա» սակագնային փաթեթ: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 18 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա Best» սակագնային փաթեթի և Hi-Line 512 սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

Экономика 11:12 20/10/2011
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске нового безлимитного тарифного плана услуги Hi-Line - «Мега Best» с пропускной способностью канала 512 Кбит/с и ежемесячной платой 3 тыс. драм. Физическим и юридическим лицам, при заключении соответствующего контракта, ADSL модем предоставляется бесплатно и не взимается плата за первый месяц пользования услугой.
«Единый оператор связи – компания «АрменТел» является лидером развития интернета и воплощения новых идей на телекоммуникационном рынке Армении. Новый доступный тарифный план «Мега Best» – один из таких примеров. Жители Армении могут подключиться к стабильному, качественному и доступному интернету Beeline без каких-либо дополнительных расходов. Уверен, что наши клиенты оценят удобство работы в Интернете со стабильной скоростью и по доступной цене», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Подключиться к новому тарифному плану «Мега Best» могут как новые, так и существующие абоненты услуги Hi-Line, у которых закончился период нерасторжения, предусмотренный действующим контрактом. Абоненты, подключившиеся к тарифному плану «Мега Best», могут совершать переходы только на ТП «Мега», предусматривающие более высокую скорость. В случае отказа от услуги Hi-Line «Мега Best» в течение 18 месяцев после заключения контракта клиент оплачивает стоимость модема, а также разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line 512 и ТП «Мега Best».