Սպորտ 14:17 07/11/2011
Մադրիդի «Ռեալի» կիսապաշտպան Անխել դի Մարիան իսպանական Պրիմերայի 12-րդ տուրի` «Օսասունայի» հետ խաղում (7:1) ստացած վնասվածքի պատճառով շարքից դուրս է եկել մեկ ամսով:
«Դի Մարիայի ազդրն է վնասվել,- «Ռեալի» գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյոյի խոսքերը մեջբերել է AS-ը:- Մենք դեռ որոշ տեստեր կանցկացնենք, բայց, ելնելով փորձից, արդեն հիմա կարող եմ ասել, որ երկար ժամանակ չի կարողանա վերադառնալ խաղադաշտ: Ենթադրաբար` մոտ մեկ ամիս»:
Հիշեցնենք, որ արգենտինացին փոխարինվել է հանդիպման 49-րդ րոպեին: Իսկ առաջին խաղակեսում նա հասցրել է երեք արդյունավետ փոխանցում կատարել:

Sport 16:11 07/11/2011
Real Madrid coach Jose Mourinho has received some disturbing news on the injury front in the aftermath of his side's 7-1 La Liga win over Osasuna on Sunday afternoon, as winger Angel Di Maria sustained a hamstring problem in the match and will be sidelined for up to one month, Goal.com reported citing AS.
“He has a hamstring injury. We will have to wait for results of further tests, but I have enough experience to realize that he will be unavailable for some time," the Portuguese coach said during the post-match press conference.