Ներսես Նազարյանը հրաժարական չի տվել. Ոստիկանություն
Ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության պետ Ներսես Նազարյանը հրաժարական չի ներկայացրել: «Այդ մասին լուրերը ես հերքում եմ», -Panorama.am-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչության պետ Աշոտ Ահարոնյանը:
Նշենք, որ այսօր մամուլում տեղեկություն կար, որ նոր ոստիկանապետ Վլադիրմիր Գասպարյանի հրամանով պաշտոնանկ է արվել Երևանի ոստիկանապետ Ներսես Նազարյանը:
Անդրադառնալով ոստիկանության համակարգում նոր ոստիկանապետի նշանակումից սկսված կադրային ջարդին, Ահարոնյանն ասաց. «Կադրային փոփոխություններ նորմալ է, որ լինեն, դա նորմալ, բնականոն երևույթ է»:

Право 12:30 09/11/2011
Начальник управления полиции города Ереван Нерсес Назарян не представлял заявления об уходе. “Я опровергаю эти сведения”, - сказал в беседе с корреспондентом Panorama.am начальник управления по связям с общественностью и информации полиции Армении Ашот Агаронян.
Отметим, что сегодня в прессе появилась информация о том, что новоназначенный начальник полиции Владимир Гаспарян отправил в отставку главу управления полиции Еревана Н. Назаряна.
Касаясь начавшегося после назначения нового начальника полиции кадрового погрома в системе, Агаронян сказал: “Кадровые изменения – это нормальное, естественное явление”.