«ԱրմենՏել»-ն անցկացնում է Ամանորյա լավագույն մաղթանքի մրցույթ, գլխավոր մրցանակն է` նեթբուք
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է Ամանորյա լավագույն մաղթանքի մրցույթի անցկացման մասին: «Շնորհավոր 2012» մրցույթին կարող են մասնակցել Հայաստանում Beeline բջջային ցանցի բաժանորդ հանդիսացող չափահաս ֆիզիկական անձինք:
Ընկերության մամուլի ծառայության հաղորդմամբ, մրցույթին մասնակցելու համար բաժանորդն ուղարկում է իր շնորհավորանքով կամ բարեմաղթանքով SMS-հաղորդագրությունը 2012 համարին: Ուղարկելով գոնե մեկ հաղորդագրություն, բաժանորդը դառնում է մրցույթի մասնակից: Հաճախորդը կարող է ուղարկել անսահմանափակ քանակությամբ տարբեր շնորհավորանքներ և բարեմաղթանքներ:
Մրցույթի պայմանների համաձայն, դեկտեմբերի 16-ից 27-ն ամեն օր ժյուրին ընտրում է լավագույն 5 հաղորդագրություն` նախոդ օրն ուղարկած SMS-ների շարքից: Այդ հաղորդագրություններն ամեն օր տեղադրվում են Facebook սոցիալական ցանցի «Beeline Armenia» էջում http://www.facebook.com/beeline.am. Օրացուցային օրվա ընթացքում ամենաշատ «Likeե հավաքած շնորհավորանքի հեղինակը ստանում է մրցանակ` 4GB ծավալով flash-կուտակիչ: Ամենօրյա մրցույթների հաղթողները մասնակցում են եզրափակիչ քվեարկությանը, որը կանցկացվի դեկտեմբերի 28-ին: Այդ օրը Facebook ցանցի «Beeline Armenia» էջում տեղադրվում են բոլոր հաղորդագրությունները, որոնք հաղթել են ամենօրյա քվեարկություններում մրցույթի անցկացման ընթացքում: Կհաղթի և կարժանանա գլխավոր մրցանակի` նեթբուքի, այն հեղինակը, ում հաղորդագրությունը դեկտեմբերի 28-ին ժ 11:00-ից մինչև 23:00 ժամանակահատվածում կհավաքի ամենաշատ թվով «Like»-եր:
«Ամենաընտանեկան տոնի` Ամանորի նախաշեմին Հայաստանի միասնական օպերատորն ուրախ է առաջարկել բաժանորդներին օրիգինալ, ջերմ և տոնական բարեմաղթանքներ հորինելու և արժեքավոր նվերներ ստանալու հիանալի հնարավորություն», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մեկ SMS-հաղորդագրության արժեքն է 300 դրամ: Մրցույթի կանոնների մասին մասնակիցների տեղեկացումը կատարվում է www.beeline.am ինտերնետային կայքում, Facebook-ում www.facebook.com/beeline.am հասցեում գտնվող «Beeline Armenia» էջում, ինչպես նաև «ԱրմենՏել» -ի Հաճախորդների օպերատիվ սպասարկման կենտրոնի 0611 անվճար համարով և 0606222 տեղեկատվական անվճար համարով:

Общество 12:01 16/12/2011
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о проведении конкурса на лучшее новогоднее поздравление. В конкурсе под названием «С Новым 2012» могут принять участие физические лица, абоненты мобильной связи Beeline в Армении, достигшие совершеннолетнего возраста, сообщили в пресс-службе компании.
Для участия в конкурсе абонент отправляет свое поздравление или пожелание в виде SMS-сообщения на номер 2012. Отправив хотя бы одно сообщение, абонент автоматически становится участником конкурса. Клиент может послать неограниченное количество различных новогодних поздравлений и пожеланий.
Согласно условиям конкурса, ежедневно с 16 по 27 декабря авторитетное жюри выбирает 5 лучших сообщений из числа SMS, отправленных в предыдущие сутки. Эти поздравления ежедневно размещаются на странице «Beeline Armenia» в социальной сети Facebook http://www.facebook.com/beeline.am. Автор поздравления, набравшего больше всего «Like»-ов в течение календарного дня получает приз – flash накопитель объемом 4 ГБ. Победители в ежедневных конкурсах принимают участие в финальном голосовании конкурса, которое пройдет 28 декабря. В этот день на странице в Facebook выкладываются все сообщения – победители ежедневных голосований за весь период проведения конкурса. Финалистом и обладателем нетбука станет автор сообщения, которое 28 декабря в промежутке с 11:00 до 23:00 наберет наибольшее количество «Like»-ов.
«В канун Нового года – самого семейного праздника, универсальный оператор Армении рад предложить своим абонентам прекрасную возможность придумать оригинальное, теплое и праздничное пожелание своим родным и близким и получить ценные призы», - сказал Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Стоимость одного SMS-сообщения равна 300 драмам. Детально ознакомиться с правилами проведения конкурса можно на официальном сайте компании http://www.beeline.am, на странице «Beeline Armenia» в социальной сети Facebook по адресу: http://www.facebook.com/beeline.am, а также по телефону Службы обслуживания клиентов – 0611 и информационному номеру 0606222.