Սպորտ 17:39 18/01/2012
ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանը կմասնակցի Ռուսաստանի ֆուտբոլային միության 100-ամյակի հանդիսություններին
ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանը պաշտոնական այցով մեկնել է Սանկտ-Պետերբուրգ, որտեղ հունվարի 18-20-ը կմասնակցի Ռուսաստանի ֆուտբոլային միության 100-ամյակի և ԱՊՀ գավաթի խաղարկության 20-ամյակի հանդիսություններին: Այցի շրջանակներում ՀՖՖ նախագահը հանդիպումներ կունենա նաև ՖԻՖԱ-ի նախագահ Յոզեֆ Բլատտերի, ՈՒԵՖԱ-ի նախագահ Միշել Պլատինիի, Ռուսաստանի ֆուտբոլային միության նախագահ Սերգեյ Ֆուրսենկոյի, ինչպես նաև իր պաշտոնակից գործընկերների հետ: Այս մասին հայտնում է ՀՖՖ մամուլի քարտուղարությունը:

Спорт 18:23 18/01/2012
Президент Федерации футбола Армении примет участие в торжествах к 100-летию Футбольного союза России
Президент Федерации футбола Армении Рубен Айрапетян с официальным визитом отправился в Санкт-Петербург, где примет участие в торжествах по случаю 100-летия Футбольного союза России и 20-летия розыгрыша Кубка СНГ.
Как сообщили в Федерации футбола Армении, в рамках визита Р. Айрапетян встретится с президентом ФИФА Джозефом Блаттером, президентом УЕФА Мишелем Платини, президентом РФС Сергеем Фурсенко.