«ԱրմենՏել»-ը գործարկել է ակցիա` մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ակցիայի գործարկման մասին: Ընկերության մամուլի ծառայության հաղորդմամբ, ակցիայի շրջանակում, ապրիլի 15-ից մայիսի 15-ը Beeline շարժական կապի մարզային սակագնային փաթեթներից մեկին միանալիս բոլոր ֆիզիկական անձիք կսատանան 300 անվճար ներցանցային րոպեներ, 100-ական անվճար ներցանցային SMS և MMS հաղորդագրություններ, ինչպես նաև 100 ՄԲ շարժական ինտերնետ: Այս բոնուսները հավասար մասերով տրամադրվում են հաճախորդին ակցիային միանալուց հետո առաջին 3 ամիսների ընթացքում:
«Հայաստանի շրջանների բնակիչների համար Beeline մարզային սակագնային փաթեթները` մատչելի և հարմարավետ շփման գերազանց հնարավորություն է: Մարզերի հաճախորդները մեր բաժանորդների զգալի մաս են կազմում և, անցկացնելով նոր ակցիա, մենք ուրախ ենք մարզերում բնակվող մեր հայրենակիցներին պարգևել մեր բջջային ցանցի բոլոր ծառայություններից օգտվելու ավելի լայն հնարավորություններ», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մարզային սակագնային փաթեթների գործող բաժանորդները կարող են միանալ ակցիային, իրենց հեռախոսներից հավաքելով *350# հրահանգը, հարցման արժեքը 350 դրամ է (ներառյալ ԱԱՀ): Ակցիայի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում, կամ զանգահարելով 06060116 անվճար հեռախոսահամարին:
Նշենք, որ Հայաստանի մարզերի բնակիչների համար «ԱրմենՏել»-ն առաջարկում է «Արագածոտն», «Արարատ», «Արմավիր», «Վայոց Ձոր», «Գեղարքունիք», «Կոտայք», «Լոռի», «Սյունիք», «Տավուշ» և «Շիրակ» մարզային սակագնային փաթեթներ: Մարզային սակագնային փաթեթների առանձնահատկությունն է զանգերի ցածր սակագինը: Այսպես, սակագնային պլանի համանուն մարզում գտնվելիս, Beeline բջջային ցանցում մեկ զանգի արժեքը կազմում է 9 դրամ` անկախ խոսակցության տևողությունից:

Общество 10:22 17/04/2012
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о проведении акции для абонентов региональных тарифных планов. В рамках акции все физические лица, подключившиеся к одному из региональных ТП мобильной связи Beeline с 15 апреля по 15 июня, бесплатно получат 300 минут для общения внутри сети, возможность бесплатно отправлять по 100 SMS и MMS-сообщений внутри сети и использовать 100 МБ мобильного интернета. Эти бонусы равными частями предоставляются абоненту в течение первых трех месяцев после подключения к акции. Об этом передает пресс-служба компании.
«Для жителей областей Армении региональные тарифные планы Beeline – прекрасная возможность доступного и удобного общения. Клиенты в регионах формируют значительную часть нашей абонентской базы и, проводя очередную акцию, мы рады подарить нашим соотечественникам в областях страны еще больше возможностей пользоваться всеми услугами нашей мобильной сети», - отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Действующие абоненты всех региональных ТП Beeline могут подключиться к акции, набрав на своем телефоне команду *350#. Стоимость запроса 350 драм, включая НДС. Дополнительную информацию об акции можно получить на сайте www.beeline.am или, позвонив по бесплатному номеру 06060116.
Отметим, что для жителей областей компания «АрменТел» предлагает региональные тарифные планы «Арагацотн», «Арарат», «Гегаркуник», «Котайк», «Армавир», «Ширак», «Лори», «Сюник», «Тавуш» и «Вайоц-Дзор». Отличительной особенностью региональных тарифных планов является низкая стоимость звонков, совершаемых в пределах «домашнего» региона. Так, стоимость исходящего звонка внутри мобильной сети Beeline при нахождении в регионе действия одноименного тарифного плана составляет 9 драмов в независимости от продолжительности разговора.