Տնտեսություն 10:30 14/06/2012
«ԱրմենՏել»-ը գործարկում է բջջային կապի նոր սակագնային փաթեթներ խոսելաժամանակի և բջջային ինտերնետի մեծ ծավալներով
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար «Թվիստ», «Ֆլամենկո» և «Տանգո» նոր հետվճարային սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
Ընկերության մամուլի ծառայության հաղորդմամբ, նոր փաթեթները ներառում են բջջային ինտերնետի մեծ ծավալներ և անվճար խոսելաժամանակ ելքային զանգեր կատարելու համար, ինչպես Beeline այնպես էլ ՀՀ այլ բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին: Նշված ՍՓ-ներից որևէ մեկին միանալիս բաժանորդներին արտոնյալ պայմաններով կառաջարկվեն Samsung GT-C3222W, Samsung GT-S5610, Nokia C3 կամ Nokia 300 բջջային հեռախոսներ:
Կախված սակագնային փաթեթից` Beeline ցանցի ներսում տրամադրվող անվճար րոպեների քանակը տատանվում է 800-ից մինչև 5000 րոպե, իսկ ցանցից դուրս` 80-ից մինչև 500 րոպե: Բջջային ինտերնետի ծավալը տատանվում է 150 МВ-ից մինչև 1500 МВ: Ամսական բաժանորդային վճարը սկսվում է 3000 դրամից, իսկ առավելագույն զեղչը թույլ է տալիս վերոհիշյալ հեռախոսներից մեկը ձեռք բերել 1 դրամով:
«Գործարկելով նոր սակագնային փաթեթներ` «ԱրմենՏել» ընկերությունն առաջարկում է պայմաններ, որոնք համապատասխանում են բջջային ծառայության ամենաժամանակակից միտումներին, որտեղ ինտերնետ ծառայություններից օգտվելը համարժեք է ձայնային ծառայություններին: Այս նոր սակագնային փաթեթները հարմար են հատկապես այն մարդկանց, ովքեր ցանկանում են խնայել բջջային ինտերնետի ծառայություններից օգտվելիս և զանգեր կատարելիս: Անհրաժեշտության դեպքում հաճախորդը կարող է ձեռք բերել նոր հեռախոս, իսկ առաջարկված փաթեթներից ընտրել այն տարբերակը, որը համապատասխանում է իր բիզնես նպատակներին կամ հարմար է ընտանիքի անդամների հետ ամենօրյա շփման համար», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Սակագնային փաթեթների, գների, ինչպես նաև միացման պայմանների մասին մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

Общество 10:30 14/06/2012
Компания «АрменТел» запускает линейку тарифов мобильной связи с большим объемом разговорного времени и мобильного Интернета
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске новых постоплатных тарифных планов мобильной связи - «Твист», «Фламенко» и «Танго» для физических лиц, сообщает пресс-служба компании.
Предложение включает большой объем разговорного времени для исходящих звонков как в мобильной сети Beeline, так и на номера других операторов мобильной связи Армении, а также пакеты мобильного Интернета. При подключении к любому из тарифных планов новой линейки клиентам на льготных условиях будут предложены мобильные телефоны Samsung GT-C3222W, Samsung GT-S5610, Nokia C3 или Nokia 300.
В зависимости от тарифного плана объем разговорного времени внутри сети Beeline колеблется от 800 до 5000 минут, для звонков на другие сети – от 80 до 500, а объем Интернета варьируется от 150 до 1500 МВ. Ежемесячная абонентская плата начинается с 3000 драмов, а максимальная скидка позволяет приобрести один из вышеперечисленных телефонов по цене 1 драм.
«Запуская новую линейку тарифных планов, компания «АрменТел» стремится отвечать самым современным тенденциям мобильных сервисов, когда использование интернет- услуг стало равнозначно голосовым. Новая линейка тарифов подойдет тем клиентам, кому важно сэкономить на услугах голосовой связи и мобильного Интернета. При необходимости в рамках предложения клиент может обновить свой телефон, а из новой линейки на свой вкус выбрать тариф для бизнес-целей или личного повседневного пользования для себя и членов своей семьи», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Дополнительную информацию о тарифных планах, стоимости и условиях подключения можно получить на сайте www.beeline.am.