Տնտեսություն 17:47 13/07/2012
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում, «Իմ ամառը» խորագրով նոր ֆեյսբուքյան ֆոտոմրցույթի անցկացման մասին:
«Ամառային այս թեժ օրերին մենք առաջարկում ենք Beeline Armenia էջի երկրպագուներին կիսվել իրենց վառ և դրական տպավորություններով: Մեր կողմից առաջարկվող շահավետ սակագնային փաթեթների և ժամանակակից թվային տեխնոլոգիաների շնորհիվ մեր օգտատերերը կարող են հետևել նորություններին և մասնակցել ֆեյսբուքյան այս ֆոտոմրցույթին անկախ գտնվելու վայրից` լինի դա տանը, ծովում, լեռներում թե սրճարանում: Համոզված եմ, որ յուրաքանչյուրի մոտ կգտնվի հետաքրքիր մի լուսանկար, որը նա կցանկանա կիսել իր ընկերների հետ և կմասնակցի այս մրցույթին` ստանալով հնարավորություն շահելու արժեքավոր նվերներ» – նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել ամռան հետ կապված լուսանակար մինչև հուլիսի 24-ը ժամը 17:00 ներառյալ [email protected] էլեկտրոնային փոստի հասցեին: Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող լուսանկարները մեկ ամբողջական ալբոմով հուլիս 24-ին մինչև 19:00 կհրապարակվեն Ֆեյսբուք սոցիալական ցանցի Beeline Armenia էջում: Մրցույթն ավարտվում է օգոստոսի 7-ին. հաղթողների անունները և արդյունքները կտեղադրվեն Facebook-ի Beeline Armenia էջում http://www.facebook.com/beeline.am հասցեում:
Մրցույթում կհաղթի երկու լուսանկար. առաջին հաղթող լուսանկարը համարվում է այն լուսանկարը, որը կհավաքի առավելագույն թվով Like, իսկ երկրորդը կընտրի հանձնաժողովը:

Экономика 18:05 13/07/2012
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет конкурс фотографий «Мое лето» на официальной странице Beeline в социальной сети Facebook - facebook.com/beeline.am.
«Лето в самом разгаре, и мы предлагаем участникам нашей странички поделиться яркими впечатлениями и позитивными эмоциями. Благодаря современным технологиям и выгодным тарифам наши пользователи могут следить за новостями и участвовать в конкурсах на страничке Beeline Armenia, независимо от того, где они находятся – дома, в кафе, на озере или в горах. Уверен, что у каждого участника найдется интересная фотография, которой он хотел бы поделиться с друзьями, а заодно и принять участие в конкурсе», – сказал генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Для участия в конкурсе необходимо отправить фотографии на электронный адрес [email protected] не позднее 17:00 24 июля 2012 года. Соответствующие условиям конкурса фотографии до конца дня 24 июля будут размещены в отдельном альбоме на официальной странице Beeline Armenia в сети Facebook. Конкурс завершится 7 августа, имена победителей и итоги будут размещены на странице Beeline Armenia.
Финалистами конкурса станут два участника: первый победитель определится по количеству отметок like, а второго выберет специальное жюри.