Orange-ն առաջարկում է մուտքային զանգերի լավագույն սակագինը Վրաստանում և Թուրքիայում ռոմինգի համար
Orange-ն այսօր հայտարարել է ռոմինգի մուտքային զանգերի հատուկ սակագնի մասին ամառային հանգիստը Վրաստանում և Թուրքիայում անցկացնողների համար: Ընկերությունից հայտնում են, որ մինչև սեպտեմբերի 15-ը Orange-ի բոլոր ձայնային ծառայությունների բաժանորդների համար մուտքային մեկ րոպեի արժեքը կլինի ընդամենը 55 դրամ, որը լավագույն գնային առաջարկն է շուկայում: Սակագնից օգտվելու համար պարզապես անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոմինգը մեկնելուց առաջ` հավաքելով *121#, իսկ որևէ հավելյալ հրաման հավաքելու կամ լրացուցիչ ակտիվացումներ կատարելու կարիք չկա:
Ընկերությունից հիշեցնում են, որ Orange-ն առաջարկում է նաև ռոմինգի բացառիկ սակագներ Orange Գոտու երկրներում` 250 դրամ/րոպե մուտքային և դեպի Հայաստան ու այլ երկրներ կատարած զանգերի և SMS-ի համար: Orange Գոտու մեջ են մտնում այն եվրոպական երկրները, որտեղ գործում են Orange Ֆրանս Տելեկոմ խմբի դուստր օպերատորները, ինչպիսիք են Orange Ֆրանսիան, Orange Իսպանիան, Orange Շվեյցարիան, Orange Միացյալ Թագավորությունը, Orange Լեհաստանը, Orange Ռումինիան, Orange Սլովակիան, Orange Մոլդովան, Orange Ավստրիան, Orange Լյուքսեմբուրգը, Orange Լիխտենշտեյնը, ինչպես նաև Mobistar-ը Բելգիայում, AT&T օպերատորը Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներում և Life:) օպերատորը Ուկրաինայում: Բոլոր այս երկրներում միանալով նշված օպերատորի ցանցին` Orange բաժանորդները կօգտվեն ռոմինգի հատուկ սակագներից:

Economy 12:41 17/07/2012
Today Orange announced new tariff for incoming calls for those who will travel to Georgia and Turkey for vacations. Till 15th of September the tariff for one minute incoming call for all Orange voice customers will be only 55 AMD, which is the best price offer in the market. Customers do not need to dial any additional codes or activate any additional service in order to enjoy the tariff: all they need to do is just active roaming before leaving the country by dialing *121#.
As a reminder, Orange also offers exclusive rates for roaming in Orange Zone countries. Orange Zone unites range of European affiliates of France Telecom Group. They are: Orange France, Orange Spain, Orange Switzerland, Orange United Kingdom, Orange Poland, Orange Romania, Orange Slovakia, Orange Moldova, Orange Austria, Orange Luxembourg, Orange Lichtenstein as well as Mobistar in Belgium, AT&T in the United States of America and in Ukraine. In all these countries Orange customers will benefit from exclusive roaming tariffs when joining the network of the mentioned operator, company’s press service reported.