Հասարակություն 15:11 21/07/2012
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է 10 Մբ/վ թողունակությամբ Hi-Line ծառայության նոր անսահմանափակ «Stream» սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Մեկ տարի չխզելու պայմանով պայմանագիր կնքելու դեպքում «Stream» ՍՓ ամսեկան բաժանորդավճարը կկազմի 10 000 դրամ:
«Կարևորելով Հայաստանում ինտերնետի զարգացման դերը, «ԱրմենՏել» ընկերությունն առաջարկում է լարային գերարագ ինտերնետ-ծառայության որակապես նոր սակագին: Մենք հավատացած ենք, որ մեր առաջարկը ոչ միայն կվայելի երիտասարդների համակրանքը, այլև, հաշվի առնելով այս ծառայության ընտանեկան բնույթը, թույլ կտա ընտանիքի բոլոր անդամներին օգտվել ինտերնետ-հասանելիության շատ ավելի բարձր արագություններից», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ընկերությունից տեղեկացնում են, որ սկզբնական փուլում «Stream» սակագնային փաթեթին հնարավոր է միանալ Երևանի որոշ շրջաններում: Հասցեների ցանկին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում, Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում կամ «100» հեռախոսահամարով:
«Stream» սակագնային փաթեթին կարող են միանալ Hi-Line ծառայության ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդներ: Միացման վճարը 0 դրամ է: Նոր բաժանորդներին առաջին ամսվա ընթացքում ծառայությունը տրամադրվում է անվճար, իսկ TP-Link TD-8817 ADSL-մոդեմը հասանելի է 100 դրամ հատուկ գնով (ներառյալ ԱԱՀ):
«Stream» սակագնային փաթեթին միանալ ցանկացող բաժանորդները կարող են ձևակերպել համապատասխան հայտ Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում: Ծառայությունը կտրամադրվի հայտարարված արագության ապահովման տեխնիկական հնարավորությունը հաստատելուց հետո:
«Stream» սակագնային փաթեթի վերաբերյալ մանրամասն տեղելություններ կարելի է ստանալ www.beeline.am, Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում, ինչպես նաև «100» հեռախոսահամարով:

Общество 15:19 21/07/2012
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске нового безлимитного тарифного плана «Stream» услуги Hi-Line с пропускной способностью соединения до 10 Мб/с. При заключении контракта с условием не расторжения договора в течение года абонентская плата ТП «Stream» составит 10 000 драмов в месяц.
«Проявляя ответственный подход к вопросу развития Интернета в Армении, компания «АрменТел» предлагает населению качественно новый тариф на услуги высокоскоростного проводного Интернета. Мы верим, что наш продукт станет популярен не только среди молодежи, но и, учитывая его специфику услуги домашнего Интернета, позволит всем членам семьи пользоваться гораздо более высокой скоростью доступа в Интернет», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
На начальном этапе подключение к тарифному плану «Stream» возможно в ряде районов Еревана. Со списком адресов можно ознакомиться на сайте www.beeline.am, в ближайшем офисе продаж и обслуживания компании, а также по номеру «100».
Подключение к ТП «Stream» доступно как для действующих, так и для новых абонентов услуги Hi-Line. Плата за подключение – 0 драмов. Новым абонентам услуга предоставляется бесплатно в течение первого месяца. ADSL модем TP-Link TD-8817 доступен по специальной цене в 100 драмов с учетом НДС.
Абоненты, желающие подключиться к тарифному плану «Stream», могут оформить соответствующую заявку в офисе продаж и обслуживания Beeline. Услуга будет предоставлена абоненту после подтверждения технической возможности обеспечения заявленной скорости.
Дополнительную информацию о тарифном плане «Stream» услуги Hi-Line, а также об условиях подключения можно получить на сайте www.beeline.am, в ближайшем офисе продаж и обслуживания компании, а также по номеру «100».