Տնտեսություն 18:00 29/08/2012
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը` «ՄՏՍ» ԲԲԸ դուստր ձեռնարկությունը, տեղեկացնում է, որ Ջերմուկ քաղաքում բացվել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոնը, որտեղ քաղաքի բնակիչներին կառաջարկվի ծառայությունների լայն տեսականի:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ժամանակակից սպասարկման կենտրոնն ունի ժամում 50 բաժանորդի բարձրակարգ սպասարկելու հնարավորություն:
«Անկախ գտնվելու վայրից, մեր հավատարիմ բաժանորդներն իրավունք ունեն օգտվել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի լավագույն ծառայություններից: Մենք հետևողական ենք` 2 միլիոնը գերազանցող մեր բաժանորդներին առավելագույն հարմարավետություն առաջարկելու հարցում: Այդ տրամաբանությամբ, ձգտում ենք սպասարկման կենտրոնների թիվն ավելացնել մարզերում: Մեր սպասարկող անձնակազմը հասանելի է երկրի ամբողջ տարածքում»,-ասաց ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Սպասարկման նոր կենտրոնը գտնվում է Ջերմուկ քաղաքի Շահումյան 3/3 հասցեում:
Նորաբաց սպասարկման կենտրոնում հաճախորդները կսպասարկվեն բարձր որակավորում ունեցող անձնակազմի կողմից: Ծառայությունների ամբողջ շրջանակը հասանելի կլինի բնակիչներին. միջազգային ռոումինգ, համապատասխան սակագնային պլաններով հետվճարային և կանխավճարային փաթեթներ, վճարումներ, տարբեր արժողության վերալիցքավորման քարտեր, հեռախոսահամարի ընտրության հնարավորություն, տվյալների փոխանցման փաթեթներ, 3G մոդեմներ և Wi-Fi երթուղղիչներ, բջջային հեռախոսների լայն տեսականի և այլ աքսեսուարներ, կորպորատիվ փաթեթներ, հաշվի մանրամասնում և այլ ծառայություններ:
Հիշեցնենք, որ ծառայությունների, ինչպես նաև հաճախորդների սպասարկման բարձր որակի ապահովման համար, Հայաստանի հեռահաղորդակցության ոլորտում առաջին անգամ, 2010 թվականի նոյեմբերին, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ստացավ ISO 9001:2008 համապատասխանության սերտիֆիկատ, ինչպես նաև, 2011 թվականին, առաջինը ԱՊՀ տարածքում, ISO 10002 սերտիֆիկատ:

Society 18:25 29/08/2012
VivaCell-MTS, a subsidiary of Mobile TeleSystems OJSC, announces the opening of the service center in Jermuk providing a wide scope of products and services to the local population.
The new service center is one of VivaCell-MTS’ new generation state-of-the-art service centers providing high quality customer service, with an average capacity to serve 50 subscribers per hour.
VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian said: “VivaCell-MTS is committed to provide its huge loyal customer base with the best customer experience regardless of where they are. Taking this into consideration, we strive to provide our subscribers with better access to the wide range of our products and services. Our customer care personnel are always available and reachable across the country.”
The new service center is located in the center of Jermuk – at Shahumyan3/3.
VivaCell-MTS’ subscribers will benefit from the operation of the newly-opened service center by receiving necessary customer support from qualified staff. The whole range of the company’s products and services is made available in the newly-opened modern service center including international roaming, post-paid and prepaid packages with respective tariff plans, invoice settling, different denomination scratch cards, number selection, data tariff plans together with 3G modems and Wi-Fi routers, a wide range of mobile phones and other accessories, corporate packages, detailed bills, and other services.
To remind, on November 2010, for the first time in Armenia’s mobile communication sector, VivaCell-MTS received ISO 9001:2008 certification with regard to providing high quality products and services, as well as ISO 10002 in 2011 first time in CIS as well as customer care to its customers in a systematic and coherent manner.
For more information one can visit www.vivacell.am, contact 111 free of charge hotline, chat with us through “111 Online,” or approach one of our service centers across Armenia, company’s press service reported.