Եռակի ծավալով գերարագ ինտերնետ` Օrange-ի բաժանորդների և նրանց մտերիմների համար
Ուսումնական նոր տարվա մեկնարկի առթիվ Orange-ն այսօր հանդես եկավ ինտերնետ երկու նոր առաջարկներով: Այսօրվանից մինչև հոկտեմբերի 31-ը բոլոր նրանք, ովքեր մեկ տարով կբաժանորդագրվեն Ինտերնետ Հիմա կամ MyFi ծառայությունների սակագնային պլաններից որևէ մեկին, հաջորդ 12 ամիսների ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի եռակի ծավալ: Առաջարկից կարող են օգտվել նաև նրանք, ովքեր արդեն Orange Ինտերնետի բաժանորդ են և չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն: Վերջիններս, կնքելով մեկ տարվա պարտավորությամբ պայմանագիր, նույնպես այդ ամբողջ ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի եռակի ծավալ:
Նշելով նոր ուսումնական տարվա սկիզբը` Orange-ն ուսանողներին առաջարկում է, ի հավելումն եռակի ծավալով ինտերնետի, ստանալ ինտերնետի երկու SIM քարտ` գերարագ ինտերնետի իրենց ծավալը ընկերոջ հետ կիսելու համար: Այս առաջարկից օգտվելու համար պետք է Orange-ի խանութ այցելել ուսանողական տոմսով:
«Այսքան շատ ինտերնետ դեռ երբեք չենք առաջարկել, և ցանկանում ենք ուսումնական տարին հատուկ ուրախությամբ ու «առատությամբ» սկսել, քանի որ վստահ ենք` հիմա շատերին ինտերնետն ավելի շատ է պետք լինելու: Այսուհետ մեր հին ու նոր բաժանորդները կկարողանան ավելի շատ փաստաթղթեր, տարատեսակ նյութեր ու ֆայլեր ներբեռնել ինտերնետից, երաժշտություն լսել և ֆիլմեր դիտել, իսկ ուսանողները կարող են նաև կիսել ինտերնետը մտերիմների հետ»,- ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

Economy 15:22 01/09/2012
On the occasion of the start of the new academic year, today Orange launched two new offers for internet, company's press service reports.
Starting from today and until October 31st, when subscribing for one year to any of Internet Now or MyFi tariff plans, customers will get triple bundles of high speed traffic during following 12 months. The offer is available also for those who are already an Orange Internet customer and do not have any current commitment. Those customers can sign a contract with one-year commitment and enjoy triple volume of high speed traffic for that period.
Celebrating the start of the new academic year, Orange offers students to take 2 SIM cards and share their internet with a friend, in addition to triple gigabytes. In order to benefit from this offer, students should present their student cards at Orange shops, when signing the subscription.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said: “We have never offered so much Internet and wish to start the new academic year with great enjoyment and “profusion”, as we know that many people will need more Internet now. Now our new and existing customers can download more documents, different files and materials from internet, watch more movies and listen to music; and as to students, they can now share their Internet with their close ones.”
All details on the offer can be found at Orange Armenia web page: http://orangearmenia.am/en/promos/x3gb-internet/index.php