Րաֆֆի Հովհաննիսյանը վաղը ծրար կուղարկի Սերժ Սարգսյանին
«Ժառանգություն» կուսակցության առաջնորդ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը պատրաստվում է ծրար ուղարկել ՀՀ նախագահի նստավայր: Այդ մասին նա հայտարարեց Ազատության հրապարակում ընթացող ասուլիսում:
Ասաց, որ ընտրությունների երկորդ փուլ անցկացնելու, խորհրդարանը ցրելու մասին իր առաջարկները մերժվել են, հիմա սեղանին ոչինչ չկա դրված:
«Ես պատրաստ եմ եղել այսքանից` ստից, կեղծիքից հետո լսել առաջարկներ: Բայց որպեսզի այլևս այսքան չկրկնեմ, վաղը ժամը 6-ին ոչ թե առևտրից ելնելով, այլ մեր երկրի առջև առկա հիմնախնդիրը լուծելու մղումով հրապարակավ կներկայացնեմ մեր մոտեցումները և ծրարով կուղարկեմ պարոն Սարգսյանին»,-ասաց նա:

Политика 16:58 21/03/2013
Лидер партии «Наследие» Раффи Ованнисян собирается отправить в президентскую резиденцию письмо. Об этом он заявил на пресс-конференции, проходящей на Площади Свободы в Ереване.
Раффи Ованнисян добавил, что его предложения о проведении второго тура выборов, роспуске парламентов были отклонены, а сейчас никаких вопросов в повестке нет.
«Я был готов выслушать предложения, но чтобы вновь не повторять, я собираюсь завтра в 18:00, руководствуясь желанием решить проблему, стоящую перед нашей страной, публично представить наши подходы и отправить президенту Сержу Саргсяну письмо с этими подходами»,– заявил политик.