Հասարակություն 17:28 24/12/2013
Այսուհետ Orange Ինտերնետի 6000 և ավելի բարձր սակագնային պլանների բոլոր բաժանորդները մշտապես և ամբողջ ամսվա ընթացքում գիշերային ժամերին՝ ժամը 2-ից 8-ը, գերարագ ինտերնետից կօգտվեն անվճար. Հայտնում են ընկերության մամուլի ծառայությունից:
«Մենք սիրում ունեք լավ անակնկալներ անել մեր ներկա ու նոր բաժանորդներին: Դեկտեմբերի 10-ից հունվարի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում առաջին 10,000 հաճախորդները, ովքեր կբաժանորդագրվեն Orange Ինտերնետին, մշտապես կստանան գերարագ ինտերնետի գիգաբայթերի կրկնակի ծավալ, իսկ բոլոր հին ու նոր բաժանորդները կօգտվեն նաև գիշերային ինտերնետի մեր առաջարկից»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

Society 17:35 24/12/2013
From now on, all customers of Orange Internet Now 6000 and higher tariff plans will be offered - on a permanent basis and during the whole month - free high-speed internet every night, from 2am to 8am, the company’s press service reported.
Francis Gelibter, Orange CEO noted: “We like to make good surprises to our existing and new clients: the first 10,000 customers who will subscribe to Orange Internet between December 10 and January 31 will get double volume of high-speed gigabytes for lifetime and all existing and new clients will benefit from our new night internet offer as well.”