Հասարակություն 10:23 25/01/2014
ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարարությունը տեղեկացնում է, որ  հունվարի 25–ին` ժամը 9.30–ի դրությամբ, հանրապետության տարածքում առանց տեղումների եղանակ է:
Վարդենյաց (Սելիմի) լեռնանցքում տեղ-տեղ մերկասառույց է: Ավտոճանապարհներին կատարվում են մշակման և մաքրման աշխատանքներ՝ անվտանգ երթևեկությունն ապահովելու նպատակով: Միջպետական և հանրապետական նշանակության ավտոճանապարհները բաց են:
Հիդրոմետ ծառայությունից էլ տեղեկացնում են, որ հանրապետության տարածքում հունվարի 25-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: 26-27-ին առավելապես արևմտյան շրջաններում, 28-29-ին` շրջանների զգալի մասում սպասվում են տեղումներ և մառախուղ:
Քամին արևմտյան` 2-5մ/վրկ, 26-28-ին առանձին վայրերում սպասվում է քամու ուժգնացում` 15-20մ/վրկ արագությամբ: Օդի ջերմաստիճանը 26-ի գիշերը կբարձրանա 2-4 աստիճանով, այնուհետև էապես չի փոխվի:
Երևանում հունվարի 25-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: 26-27-ին հնարավոր է, 28-29-ին սպասվում է տեղումներ: Առավոտյան ժամերին ցածրադիր հատվածներում սպասվում է մառախուղ:

Society 11:23 25/01/2014
There were no precipitations in the country as of 9:30 am January 25, Armenian Ministry of Transport and Communication said.
There are icy conditions in spots in Vardenyats (Selim) mountain pass. Roads are being cleaned. All interstate and republican motorways are passable.
According to Armstatehydromet Service, snowless weather is expected in the country on January 25. Precipitations are expected on January 26-27 mostly in western regions and on January 28-29 in most of the regions, fog is possible.
Western winds may reach 2-5 meters per second. Temperatures will rise by 2-4 degrees on the night of January 26 and will remain mostly unchanged in the following days.