ՎիվաՍել-ՄՏՍ. «Սիրո լավագույն խոստովանություն» մրցույթի հաղթողները ստացել են իրենց մրցանակները
Երիտասարդների և սիրո բարեխոս Սուրբ Սարգիս զորավարի հիշատակության օրը, խորհրդանշվում է երիտասարդության օրհնությամբ, սիրո խոստովանությամբ, ջերմ զգացմունքներ փոխանցելով, անկեղծ հարաբերությունների կարևորությունը ևս մեկ անգամ նշելով և, իհարկե, սիրելիներին նվերներ փոխանցելով: Այս մասին հաղորդում են ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի մամուլի բաժնից:
Այսօր ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ֆեյսբուքյան էջում կայացած «Սիրո լավագույն խոստովանություն» մրցույթի հաղթողներին է հանձնել MTS Ego սմարթֆոններ: Հաղթողներ` Արմինե Մամյանը, Քրիստինե Վարդանյանը և Արտավազդ Սաղաթելյանը ստացել են երկուական MTS Ego սմարթֆոն՝ իրենց և իրենց սիրելիների համար:
Ըստ կանոնների, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ֆեյսբուքյան էջում մրցույթի հայտարարության տակ պարզապես անհրաժեշտ էր թողնել սիրո գեղեցիկ խոստովանություն՝ մեկնաբանության տեսքով: Հաղթող էր ճանաչվում այն խոստովանությունը, որը կհավաքեր ամենամեծ թվով «like» փետրվարի 12-ից (ժ.12:00) -18ը (ժ.12:00) ընկած ժամանակահատվածում:
Արդյունքում, «Սիրո լավագույն խոստովանություն» մրցույթի հաղթող է ճանաչվել Արմինե Մամյանը (1125 «like»): Այնուամենայնիվ, հաշվի առնելով, որ մրցույթի արդյունքներով հաղթողից բացի ևս 2 մասնակիցներ` Քրիստինե Վարդանյանը (1059 «like») և Արտավազդ Սաղաթելյանը (917 «like»), իրենց «like»-երի քանակով զբաղեցրել են ակնհայտ առաջատար դիրք, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը որոշել է նշված մասնակիցներին և նրանց սիրելիներին ևս նվիրել MTS Ego սմարթֆոն:

Society 17:59 26/02/2014
For the Armenian youth, the Day of the Patron of Love and Youth - Saint Sargis, is about blessing youth, confessing love, cherishing the feeling, celebrating the great relationship, and making gifts to the beloved ones.
Today VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian handed the gifts - MTS Ego smartphones, to the three winners of the ‘Best Love Confession’ contest held on the VivaCell-MTS Facebook page - Armine Mamyan, Christine Vardanyan and Artavazd Saghatelyan. Another 3 MTS Ego smartphones went to their beloved ones.
Initially, according to the terms of the contest announced by the Company, there should have been one winner only, who had to post a beautiful love confession on the Company’s Facebook page, beneath the ‘Best Love Confession’ contest announcement, and had to get the most number of likes, in the period from February 12 (12:00 am) till February 18 (12:00 am). Hence, Armine Mamyan has got 1125 likes. However, as two more participants – Christine Vardanyan and Artavazd Saghatelyan also led in the number of likes by the end of the contest, by getting 1059 and 917 likes respectively, VivaCell-MTS decided to award them two MTS Ego smartphones each as well.