Հասարակություն 09:04 08/03/2014
Մարտի 8-ին առանձին շրջաններում, 10-ին երեկոյան ժամերին, 11-12-ին շրջանների զգալի մասում ժամանակ առ ժամանակ սպասվում են տեղումներ: 9-ին սպասվում է առավելապես առանց տեղումների եղանակ: Քամին հարավ-արևմտյան` 2-7մ/վրկ, մարտի 8-ին առանձին վայրերում սպասվում է քամու ուժգնացում`15-20մ/վրկ: Օդի ջերմաստիճանը մարտի 8-ի ցերեկը արևելյան շրջաններում կնվազի 6-8 աստիճանով, 9-ի ցերեկը կբարձրանա 2-3, արևելյան շրջաններում` 6-8 աստիճանով:
Երևանում մարտի 8-ին հնարավոր է, 10-ին երեկոյան ժամերին, 11-12-ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ: 9-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Այդ մասին տեղեկացնում են ԱԻՆ Հիդրոմետ ծառայությունից:

Общество 09:36 08/03/2014
8 марта в отдельных районах республики, 10 марта вечером, а 11-12 марта на значительной части территории Армении время от времени ожидаются осадки. 9 марта в республике установится погода преимущественно без осадков. Об этом сообщает служба Армгосгидромета МЧС Армении.
Ветер юго-западный до 2-7 м/с, 8 марта в отдельных районах возможно усиление ветра до 15-20 м/с. Температура воздуха днем 8 марта в восточной части республики понизится на 6-8 градусов, а 9 марта повысится на 2-3, в восточных районах – на 6-8 градусов.
В Ереване 8 марта возможен кратковременный дождь и гроза. Осадки ожидаются также 10 марта вечером и 11-12 марта. 9 марта в столице установится погода без осадков.