Համանախագահները Է. Նալբանդյանին ներկայացրել են Մամադյարովի հետ ունեցած հանդիպման բովանդակությունը
Մարտի 11-ին Մոսկվայում տեղի է ունեցել Հայաստանի արտգործնախարար Էդվարդ Նալբանդյանի հանդիպումը ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներ Իգոր Պոպովի, Ժակ Ֆորի, Ջեյմս Ուորլիքի և ԵԱՀԿ գործող նախագահի անձնական ներկայացուցիչ Անջեյ Կասպրչիկի հետ: Այս մասին հայտնում են ԱԳՆ մամուլի, տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
Հանդիպմանը շարունակվել են քննարկումները ղարաբաղյան հիմնախնդրի խաղաղ կարգավորման բանակցային գործընթացն առաջ մղելու շուրջ:
Համանախագահներրը Էդվարդ Նալբանդյանին ներկայացրել են նախորդ օրը Փարիզում Ադրբեջանի արտգործնախարար Էլմար Մամադյարովի հետ ունեցած հանդիպման բովանդակությունը և տպավորությունները։

Политика 10:50 12/03/2014
11 марта в Москве состоялась встреча министра иностранных дел Армении Эдварда Налбандяна с сопредседателями Минской группы ОБСЕ Игорем Поповым, Жаком Фором, Джеймсом Уорликом и личным представителем действующего председателя ОБСЕ Анджеем Каспршиком. Об этом сообщает пресс-служба внешнеполитического ведомства Армении.
В ходе встречи продолжились обсуждения относительно путей продвижения переговорного процесса по мирному урегулированию карабахского конфликта.
Сопредседатели представили Эдварду Налбандяну содержание и впечатления от прошедшей 10 марта в Париже встречи с главой МИД Азербайджана Эльмаром Мамедъяровым.