Հասարակություն 17:34 14/03/2014
Orange-ն այսօր ներկայացրել է գարնանային հատուկ առաջարկ ինտերնետ ծառայությունների բաժանորդների համար: Բոլոր նրանք, ովքեր մինչև ապրիլի 15-ը 12 ամսով կբաժանորդագրվեն Orange Ինտերնետին, ընդամենը 5000 դրամ ամսավճարով կստանան 5ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ և կկարողանան ձեռք բերել Ինտերնետ Հիմա մոդեմ 1 դրամով:
«Այսօր կրկին ինտերնետ ծառայությունների օգտատերերի համար ունենք անակնկալ: Մինչև ապրիլի 15-ը բոլոր ցանկացողները հնարավորություն կունենան բաժանորդագրվել մեր ինտերնետ ծառայություններին մատչելի պայմաններով: Բացի փաթեթում ներառված գերարագ ինտերնետի ծավալից, այս հատուկ առաջարկից օգտվող բաժանորդները ևս կկարողանան գիշերային ժամերին գերարագ ինտերնետն օգտագործել միանգամայն անվճար»,- նշել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաև Orange Ինտերնետի այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:
Հիշեցնենք, որ մարտի 1-ից Orange Ինտերնետի բաժանորդների համար գործում են նոր պայմաններ՝ ավելի մատչելի գներ, գերարագ ինտերնետի ավելի մեծ ծավալ և Kaspersky հակավիրուսային ու ապահով համացանցի լուծումներից անվճար օգտվելու հնարավորություն:

Society 18:13 14/03/2014
Today Orange has presented a special spring offer for Internet customers. Those subscribing to Orange Internet services for 12 months until the 15th of April will receive 5GB high speed internet monthly and will be offered Internet Now modem for 1 AMD at only 5,000 AMD monthly fee.
“Today we have another surprise for Internet users, enabling them till the 15th of April to subscribe to our Internet services with affordable conditions. In addition to high speed bundle inclusions, the subscribers of this special offer will as well have the chance to benefit from high speed internet free of charge during night hours,” said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
The offer is as well available for those Orange Internet subscribers who do not have an ongoing commitment.
From the 1st of March, Orange Internet customers can benefit from better inclusions, more affordable prices and possibility to use Kaspersky Anti-Virus and Internet Security solutions free of charge.