Քաղաքական 15:58 25/04/2014
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը քիչ առաջ անսպասելի գնացել է Ազգային ժողով և այս պահին մասնակցում է քառյակի նիստին: Նիստն այս անգամ անցկացվում է «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցությունում: Այդ մասին փոխանցում է Panorama.am-ի թղթակիցը:
Վարչապետի հետ միասին քառյակի նիստին մասնակցում են նաև փոխվարչապետի պաշտոնակատար Արմեն Գևորգյանը և կառավարության աշխատակազմի ղեկավար-նախարար Դավիթ Հարությունյանը:
Քառյակը` «Ժառանգություն», «Բարգավաճ Հայաստան», ՀԱԿ և Հ. Յ. Դաշնակցություն խմբակցությունները, այս հանդիպմամբ փորձում է հստակեցնել ապրիլի 28-ին մեկնարկելիք ԱԺ նիստում իր անելիքները:

Политика 16:28 25/04/2014
Чуть ранее премьер-министр Армении Овик Абраамян прибыл на очередную встречу четырех непровластных парламентских фракций, которая проходит в кабинете фракции «Процветающая Армения». Об этом Panorama.am сообщила секретарь парламентской фракции «Процветающая Армения» Наира Зограбян.
В заседании принимают участие также и.о. вице-премьера Армен Геворкян и министр-руководитель аппарата правительства Армении Давид Арутюнян.
В ходе встречи представители фракций «Наследие», «Процветающая Армения», Армянского национального конгресса и АРФ «Дашнакцутюн» попытаются уточнить план действий к предстоящему 28 апреля заседанию.