ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի 3 հաճախորդ հնարավորություն ստացավ այցելել Հայաստանի սահմաններից դուրս ապրող հարազատներին
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ամփոփել է 10.12.2013թ-ից մինչև 31.03.2014թ. անցկացված «Հարազատներին ավելի մոտ» ակցիայի արդյունքները, որի ընթացքում բանկում գործող արագ դրամական փոխանցումների բոլոր համակարգերով գումար փոխանցելիս կամ ստանալիս հաճախորդները ունեին հնարավորություն շահելու արժեքավոր նվեր և այցելելու Հայաստանի սահմաններից դուրս ապրող հարազատներին: Այս մասին հաղորդում է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մամուլի ծառայությունը:
Ակցիայի ավարտին քանակով և ծավալով ամենաշատ դրամական փոխանցումներ կատարած 100 անձանց միջև խաղարկվել է 3 ավիատոմս դեպի այն քաղաք, որտեղ ուղարկվել կամ որտեղից ստացվել է հաղթող ճանաչված հաճախորդի` ամսաթվով վերջին դրամական փոխանցումը: Խաղարկության արդյունքում ավիատոմսեր դեպի Մոսկվա շահեցին բանկի հաճախորդներ Ռայա Պետրոսյանն ու Լուսինե Գեոնջյանը, դեպի Սանկտ Պետերբուրգ` Աննա Սերոբյանը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում հաճախորդները միշտ կարող են կատարել արագ և վստահելի դրամական փոխանցումներ իրենց նախընտրած երկիր Intel Express, Unistream, RIA Money Transfer, MoneyGram, Anelik, InterExpress և Bystraya Pochta, Sigue Money Transfer. դրամական փոխանցումների համակարգերի միջոցով: Ժամանակ խնայելու համար բանկի հաճախորդները կարող են օգտվել VTB Transfer ծառայությունից, որի միջոցով հնարավոր է ստանալ փոխանցումն առանց բանկ այցելելու:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Յու. Գուսև. «Մեր բանկի հաճախորդներն ակտիվորեն օգտվում են դրամական փոխանցումների համակարգերից, և մենք ձգտում ենք տրամադրել նրանց այդ ծառայության առավել լայն ընտրանի: Այդ պատճառով մենք համագործակցում ենք վստահելի ու տեխնոլոգիապես հարուստ գործընկերների հետ, որոնք ունեն կանխիկ միջոցների փոխանցման և ստացման կետերի լայն ցանց: Անցկացված ակցիան ուղղված էր դրամական փոխանցումների խթանմանը և նրան, որպեսզի մեր հաճախորդներին ընձեռվի Հայաստանից դուրս գտնվող իրենց հարազատներին այցելելու հնարավորություն»:

Банк ВТБ (Армения) наградил победителей акции «Ближе к родным»
Банк ВТБ (Армения) подвел итоги акции «Ближе к родным», проведенной с 10.12.2013г. по 31.03.2014г., в рамках которой, отправляя или получая денежные переводы по всем системам быстрых денежных переводов в банке, у клиентов была возможность выиграть ценный приз и навестить своих родных, проживающих за пределами Армении.
По итогам акции, среди 100 самых активных клиентов, совершивших наибольшее количество и объем денежных переводов за указанный период, были разыграны три авиабилета в обе стороны в город, куда был отправлен или откуда был получен последний по дате денежный перевод победившего клиента. В результате розыгрыша авиабилеты в Москву выиграли клиенты банка Рая Петросян и Лусине Геонджян, в Санкт-Петербург – Анна Серобян.
В Банке ВТБ (Армения) клиенты всегда могут совершить денежный перевод в нужную им страну быстро и надежно по системам денежных переводов «Intel Express», «Юнистрим», «Быстрая Почта», «Интерэкспресс», «Анелик», «РИА Мани Трансфер» и «Маниграм», Sigue Money Transfer. В целях экономии времени клиенты для получения денежного перевода могут воспользоваться услугой VTB Transfer, которая позволит получить сумму денежного перевода, не посещая банк.
«Клиенты нашего Банка активно пользуются системами денежных переводов, и мы стремимся предоставить им наиболее широкий выбор этой услуги. Поэтому мы сотрудничаем с надежными и технологичными партнерами на рынке денежных переводов, обладающими широкой сетью пунктов отправки и выдачи наличных средств. Проведенная акция была направлена на стимулирование денежных переводов и предоставление нашим клиентам возможности посетить родных за пределами Армении», - отметил генеральный директор-председатель Директората ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» Ю. Гусев.