ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերագործարկել է մասնաճյուղեր Երևանում ու Չարենցավանում
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերագործարկել է Երևանի Նոր Նորքի 9-րդ զանգվածի Վիլնյուսի 3/84 հասցեում գտնվող «Թիվ 21», Նոր Նորքի Գայի պողոտա 10/3 նոր հասցեում գտնվող «Թիվ 15», ինչպես նաև Չարենցավանի 4-րդ թաղամասում գտնվող վերանորոգված մասնաճյուղերը: Այս մասին հայտնում է «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի բաժինը:
Մասնաճյուղերում իրականացվել են հաճախորդների սպասարկման գործընթացների օպտիմալացմանն, աշխատավայրերի և սպասարկման գոտիների ամբողջական տեխնիկական վերազինմանն ու արդիականացմանն ուղղված միջոցառումներ, ինչպես նաև կատարվել է սրահի ներքին հարդարման համապատասխանեցում ՎՏԲ խմբի կորպորատիվ ոճին ու բրենդին: «Թիվ 15» մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր ավելի ընդարձակ ու հաճախորդների համար ավելի հարմար գրասենյակ:
Բոլոր վերանորոգված մասնաճյուղերում տեղադրված է հերթերի կառավարման համակարգ, ստեղծվել են հաճախորդների սպասարկման առանձին գոտիներ` ըստ ծառայության և պրոդուկտի, ստեղծվել են նաև հաճախորդների անհատական սպասարկման առանձին գոտիներ: Մասնաճյուղերը կսպասարկեն մանրածախ վարկային պրոդուկտների բոլոր տեսակները:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ` Յու. Վ. Գուսևը ասել է. «Այսօր կայացավ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ևս երեք վերանորոգված մասնաճյուղերի բացումը: Վերանորոգման ու վերազինման աշխատանքներից զատ մենք կատարել ենք տեխնոլոգիական փոփոխություններ` մասնաճյուղերում տեղադրվել են վճարային տերմինալներ, հերթերի կառավարման համակարգեր, ձեռնարկվել են քայլեր սպասարկումը կատարելագործելու ուղղությամբ: Մեր նպատակը որակյալ բանկային ծառայություններ ստեղծելն է և այդ ծառայությունների հասանելիությունը Հայաստանի բոլոր բնակիչների համար ապահովելը»:

Банк ВТБ (Армения) перезапустил филиалы в Ереване и Чаренцаване
Банк ВТБ (Армения) перезапустил реформатированные филиалы в Ереване «Номер 21» по адресу Нор Норк, 9-ый массив, ул. Вильнюса 3/84, «Номер 15» по новому адресу Нор Норк, проспект Гая 10/3, а также филиал в Чаренцаване, расположенный в 4-ом квартале.
В филиалах осуществлены мероприятия, направленные на оптимизацию процедур по обслуживанию клиентов, модернизацию, полное техническое переоснащение рабочих мест и зон обслуживания, а также приведение интерьера филиала в соответствие с брендом и фирменным стилем группы ВТБ. Филиал «Номер 15» переехал в новый более просторный и удобный для клиентов офис. В отремонтированных филиалах установлена система управления очередями, разделены зоны обслуживания клиентов по видам сервиса и продуктов, созданы отдельные зоны для индивидуального обслуживания клиентов. Филиалы будут обслуживать клиентов по всем типам розничных кредитных продуктов.
«Сегодня мы открыли еще три реформатированных филиала Банка ВТБ (Армения). Помимо оснащения и ремонта, мы внесли технологические изменения, в филиалах внедрены терминалы, системы управления очередями, предприняты шаги по улучшению обслуживания. Наша задача заключается в создании качественных банковских услуг и обеспечении доступа к этим сервисам для всех жителей Армении», – заявил генеральный директор-председатель Директората ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» Ю. Гусев.