Հասարակություն 20:20 20/08/2015
Հանրապետության տարածքում` օգոստոսի 21-22-ին առավելապես հյուսիսային շրջաններում, 23-25-ին շրջանների մեծ մասում երեկոյան ժամերին և գիշերվա առաջին կեսին սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ:
Քամին՝ հյուսիսարևելյան 2-5 մ/վրկ, ամպրոպի ժամանակ սպասվում է քամու ուժգնացում՝ 15-20մ/վրկ: Օդի ջերմաստիճանը 21-25-ին կնվազի 8-10 աստիճանով: Այս մասին տեղեկանում ենք ՏԿԱԻՆ պաշտոնական կայքից:
Երևան քաղաքում՝ օգոստոսի 21-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, 22-ին երեկոյան ժամերին հնարավոր է ամպրոպ, անձրևի հավանականությունը փոքր է, 23-25-ին երեկոյան ժամերին և գիշերվա առաջին կեսին սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ:

Society 19:28 20/08/2015
Scattered showers and thunderstorms are forecast in northern Armenia on August 21-22 and in most regions of the country on August 23-25.
Northeast winds will be at 2-5 meters per second but are expected to reach 15-20 mps during a thunderstorm. Temperatures will drop by 8-10 degrees on August 21-25, according to the weather service of Ministry of Territorial Administration and Emergency Situations.
No rain is expected in Yerevan on August 21. There is a small chance of rain on August 22. Scattered showers and thunderstorms are expected in the capital city in the evening and early night hours on August 23-25.