Քաղաքական 09:45 18/09/2015
Ազգային ժողովում «Ժառանգություն» խմբակցությունն այսուհետ կներկայացնի Զարուհի Փոստանջյանը: Ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է «Ժառանգություն» կուսակցության մամուլի խոսնակ Դավիթ Սանասարյանը:
Հիշեցնենք, նախօրեին «Ժառանգություն» խմբակցության ղեկավար Ռուբեն Հակոբյանը հայտարարել էր, որ դադարեցնում է անդամակցությունը «Ժառանգություն» կուսակցությանը, ինչպես նաև հրաժարվում խմբակցության ղեկավարի պաշտոնից:
«Մամուլից ենք տեղեկացել պարոն Հակոբյանի որոշման և դրա ձևակերման մասին։ Ցավում ենք, բայց նաև հարգանքով ենք վերաբերվում։ Առայժմ այլ բան չունենք ասելու: Շնորհակալություն ենք հայտնում համատեղ աշխատանքի համար և մաղթում հաջողություններ: «Ժառանգություն» խմբակցությունն այսուհետ կներկայացնի Զարուհի Փոստանջյանը»,- գրել է նա:

Comments 13:26 18/09/2015
From now on Ms. Zaruhi Postanjyan will represent ‘Heritage’ opposition faction in the Armenian parliament, the spokesman for Heritage Party David Sanasaryan wrote on Facebook.
The head of ‘Heritage’ faction Ruben Hakobyan yesterday, on September 17, announced his decision to terminate his membership of Heritage Party and quit as head of the parliamentary faction.
Heritage’s spokesman noted that they learned about Ruben Hakobyan’s decision from press reports. “We regret his decision, but also respect it. We cannot say anything at the moment. We want to thank him for joint work and wish success. Zaruhi Postanjyan will represent ‘Heritage’ faction from now on,” Sanasaryan wrote.