Հասարակություն 13:22 21/11/2015 Արցախ
ՊԲ օպերատիվ տվյալների համաձայն, նոյեմբերի 15-21-ը ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում հակառակորդի կողմից հրադադարի պահպանման ռեժիմը խախտվել է շուրջ 400 անգամ, որի ընթացքում, տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից, ինչպես նաև 60 միլիմետրանոց ականանետից ու ՀԱՆ-17 տիպի նռնականետից, հայ դիրքապահների ուղղությամբ արձակվել է ավելի քան 7000 կրակոց: Այս մասին հայտնում են ԼՂՀ  ՊՆ  մամուլի ծառայությունից:
ՊԲ առաջապահ զորամասերը լիակատար վերահսկողություն են պահպանում առաջնագծում և շարունակում վստահորեն իրականացնել իրենց առջև դրված մարտական խնդիրը:

Politics 15:45 21/11/2015
On November 15-21, the Azerbaijani side violated the ceasefire about 400 times on the line of contact between the armed forces of Karabakh and Azerbaijan, according to the press service of Defense Ministry of the Nagorno Karabakh Republic.
During that period Azerbaijani frontline units fired over 7,000 shots at Armenian positions from small arms of various calibers, 60mm mortars and AGS-17 grenade launchers.
The frontline units of NKR Defense Army continue to control the frontline situation and confidently perform their military duties.