Օրանժ Արմենիան ներկայացրել է հատուկ առաջարկ ինտերնետ բաժանորդների համար
Օրանժ Արմենիան շարունակում է ամանորյա անակնկալները՝ ներկայացնելով նոր առաջարկ ինտերնետ բաժանորդների համար: Այսուհետ Orange MyTab կամ Ինտերնետ Հիմա սակագնային պլաններից որևէ մեկին 24 ամսով միանալիս բաժանորդները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել Lenovo A7-30 և Alcatel Pixi 8 3G պլանշետները տարաժամկետ վճարման պայմաններով՝ ամսական ընդամենը համապատասխանաբար 2900 և 2700 դրամ հավելյալ վճարի դիմաց: Այս մասին հայտնում է Օրանժ Արմենիայի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունը:
«Գալիք տոներին ընդառաջ, հետվճարային ձայնային ծառայությունները նախընտրողների համար արդեն ներկայացրել ենք հեղափոխական Orange Ունիվերսալ սակագնային պլանները: Այսօր ունենք անակնկալ մեր ինտերնետ բաժանորդների համար: Այժմ նրանք, մեր ինտերնետ ծառայություններին միանալով, հնարավորություն ունեն ոչ միայն օգտվել լայնաշերտ ինտերնետի ընձեռած բոլոր առավելություններից այլև ձեռք բերել բարձրակարգ պլանշետներ մատչելի և հարմար պայմաններով», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ալեքսանդր Եսայանը:
Orange Ինտերնետի ամանորյա առաջարկի և հատուկ պայմաններով ներկայացված պլանշետների մանրամասները հասանելի են www.orangearmenia.am/internet/postpaid-internet/tablets կայքում:

Orange Armenia continues its New Year surprises, presenting a new offer for internet subscribers. From now on, by joining Orange MyTab or any Internet Now tariff plans for 24 months, subscribers will have the chance to acquire Lenovo A7-30 and Alcatel Pixi 8 3G tablets with payment in instalments, i.e., against only 2900 and 2700 AMD additional monthly fee, respectively, according to the press service of Orange Armenia.
“Welcoming the upcoming holiday season, we have already presented revolutionary Orange Universal tariff plans for those who prefer Postpaid services. Today we have a surprise for our internet users. Now, by joining our internet services, they not only can enjoy all benefits of broadband internet, but can as well acquire high-end tablets under affordable and convenient conditions,” said Aleksandr Yesayan, General Director of Orange Armenia.
All details of Orange Internet New Year offer and tablets offered under special conditions are available on www.orangearmenia.am/en/internet/postpaid-internet/tablets website.