Քաղաքական 12:23 03/05/2016
Այսօր Արցախի հանրապետության նախագահը հանդիպել է ՀՀ առաջին նախագահ Լևոն Տեր-Պետրոսյանի հետ: Այս մասին տեղեկանում ենք Արցախի հանրապետության նախագահի պաշտոնական կայքից:
Հանդիպմանը քննարկվել են ղարաբաղա-ադրբեջանական սահմանում ապրիլի 2-5-ը հակառակորդի կողմից սանձազերծված լայնածավալ պատերազմական գործողություններին վերաբերող մի շարք հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը կարևորել է այս ծանր օրերին քաղաքական ուժերի ցուցաբերած միասնականությունը և նրանց դերակատարությունը մեր ժողովրդի առջև ծառացած խնդիրների լուծման գործում:

Politics 13:05 03/05/2016 NKR
Artsakh Republic President Bako Sahakyan and the first President of the Republic of Armenia Levon Ter-Petrosyan held a meeting on 3 May, reports the official website of Bako Sahakyan.
According to the source, a range of issues related to the wide-scale military operations unleashed by the enemy from April 2 to 5 was discussed during the meeting.
President Sahakyan signified the consolidated stance of the political forces during these days of ordeal and their role in solving issues the nation faced.