«Եվրո-2016»-ը՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հետ
«Եվրո-2016»-ին ընդառաջ՝ ս.թ. հունիսի 1-ից 9-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բաժանորդները հնարավորություն ունեն ուղարկելու SMS հաղորդագրություն 2016 կարճ համարին, գուշակելու առաջնության հաղթողներին և ստանալու հնարավորություն շահելու «iPhone 6s» սմարթֆոն:
Հաղորդագրության մեջ անհրաժեշտ է նշել այն երկրների կոդերը, որոնք, ըստ բաժանորդի, զբաղեցնելու են առաջնության 1-ին, 2-րդ և 3-րդ տեղերը:
SMS հաղորդագրությունն անհրաժեշտ է ուղարկել հետևյալ ձևաչափով՝ 01,05,10 կամ 01 04 08 կամ 01, 05, 09:
Մրցույթում հաղթող է ճանաչվում այն բաժանորդն, ով ճիշտ է գուշակել առաջնության 1-ին, 2-րդ և 3-րդ մրցանակակիրներին: Եթե ճիշտ են մեկից ավելի բաժանորդ, ապա հաղթում է նա, ով առաջինն է ուղարկել մրցանակակիր երկրների կոդերը պարունակող SMS հաղորդագրությունը:
2016 կարճ համարին ուղարկված մեկ SMS-ի արժեքը 250 դրամ է (ներառյալ ԱԱՀ):
Կազմակերպիչ՝ «Նիկիտա մոբայլ» ընկերություն: Հարցերի դեպքում անհրաժեշտ է դիմել՝ 010 512888 հեռախոսահամարով (երկուշաբթիից ուրբաթ՝ ժ. 10:00-18:00 կամ www.nikita.am):
- Մրցույթին կարող են մասնակցել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բոլոր բաժանորդները:
- Մրցանակը տրվում է այն բաժանորդին, ում անունով գրանցված է հեռախոսահամարը:
- 2016թ. հունիսի 1-ի 11:00:00-ից առ հունիսի 9-ի 23:59:59-ն ուղարկելով SMS 2016 կարճ համարին՝ բաժանորդը համաձայնում է մասնակցել «Եվրո 2016-ը՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հետ» մրցույթին:
- Միևնույն հեռախոսահամարից կարելի է ուղարկել անսահմանափակ քանակությամբ հաղորդագրություններ:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի www.mts.am կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը: Նորություններին մշտապես ծանոթ լինելու համար՝ օգտվել ֆեյսբուքյան էջից:

Society 16:42 02/06/2016 Armenia
Ahead of “Euro-2016”, from June 1 till 9, 2016 VivaCell-MTS subscribers can send SMS to 2016 short number, guess the winners of the championship and get an opportunity to win an “iPhone 6s” smartphone, the company reports in a statement.
According to the statement, the subscriber should mention in the SMS the codes of the countries, which, in his opinion, will come 1st, 2nd and 3rd in the championship.
The SMS should be sent in the following format: 01,05,10 or 01 04 08, or 01, 05, 09.
Country
Country code
Albania
01
Austria
02
03
Croatia
04
Czech Republic
05
England
06
France
07
Germany
08
09
Iceland
10
Italy
11
Northern Ireland
12
Poland
13
Portugal
14
Republic of Ireland
15
Romania
16
17
Slovakia
18
Spain
19
20
Switzerland
21
Turkey
22
Ukraine
23
Wales
24
The subscriber who has guessed the champion and runner-ups of the championship correctly becomes the winner of the contest. In case more than one subscriber has guessed correctly, the participant, who has sent SMS with the codes of the winning countries first, becomes the winner, the release reads.
The cost of every SMS sent to the short number is AMD 250 (including VAT).
The contest is organized by “Nikita Mobile” LLC. In case of questions, subscribers can contact “Nikita Mobile” at 010 512888 phone number (10:00-18:00 on Monday till Friday, or via www.nikita.am).
-           All VivaCell-MTS subscribers can participate in the contest.
-           By sending an SMS to 2016 short number from 11:00:00 June 1 till 23:59:59 June 9, 2016, the subscriber agrees to take part in the “Euro-2016 with VivaCell-MTS” contest.
-           The number of SMS a subscriber can send from the same phone number is unlimited.
For more information one can visit www.mts.am, contact 111 free of charge hotline, chat with company representative through “111 Online”, or approach one of service centers across Armenia.