Հասարակություն 16:45 05/09/2016 Հայաստան
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ն Beeline-ի հետ համատեղ գործարկում են նոր համատեղ քարտ, որը կարագացնի և կպարզեցնի վարկային գիծ ստանալու գործընթացը:
Համագործակցության շրջանակում Beeline-ի հավատարիմ բաժանորդները բացառիկ հնարավորություն կստանան ձևակերպելու «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ի վարկային քարտ առավելագույնս պարզեցված ընթացակարգով: Այս մասին հայտնում են «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից:
Համատեղ քարտի առավելություններն են. պարզեցված ընթացակարգով քարտին վարկային գիծ ստանալու հնարավորությունը և վարկային գծի մարման արտոնյալ ժամանակահատված (մինչև 45 օր):
«Ծառայությունների պարզությունը և հարմարությունը մեր կարգախոսն է, և Beeline-ն ուրախ է ընդլայնել դրա կիրառման սահմանները: «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ի հետ համագործակցության շնորհիվ մենք չենք սահմանափակվում ապրանքներով և ծառայություններով, այլ ավելին, մեր հավատարիմ հաճախորդներին տրամադրում ենք բացառիկ հնարավորություն օգտվելու ավանդական բանկային ծառայություններից զգալիորեն ավելի արագ, պարզ և հարմար տարբերակով», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն-տնօրինության նախագահ Յուրի Գուսև. «Մենք ուրախ ենք համագործակցել Beeline-ի հետ և համոզված ենք, որ մեր տեխնոլոգիական և ֆինանսական հնարավորությունները թույլ կտան գործընկերոջ բաժանորդներին մասնակցել ծրագրին ավելի շահավետ պայմաններով: Beeline – ի հետ համատեղ քարտի թողարկումը ևս մեկ քայլ է վարկային գծի ձևակերպման գործընթացի հեշտացմանն ընդառաջ, որը տնտեսում է մեր հաճախորդների ժամանակը և ռեսուրսները»:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի և Beeline-ի համատեղ քարտ կարող են ստանալ լավ վարկային պատմություն ունեցող Beeline հավատարիմ բաժանորդները: Ծրագրին մասնակցությունը հաստատող SMS-հաղորդագրություն ստանալուց հետո անհրաժեշտ է դիմել «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» -ի ցանկացած մասնաճյուղ քարտի ձևակերպման նպատակով: Անհրաժեշտ է ներկայացնել անձը հաստատող փաստաթուղթ և հանրային ծառայությունների համարանիշ/սոցիալական քարտ (կամ տեղեկանք դրա բացակայության մասին):
Լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է ստանալ՝այցելելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ կամ զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատու ծառայություն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

Общество 17:02 05/09/2016 Армения
ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» и Beeline запускают новую совместную карту, которая ускорит и упростит процесс получения кредитной линии.
Согласно релизу, в рамках сотрудничества лояльные абоненты Beeline получают возможность оформить кредитную карту ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» по максимально упрощенной процедуре.
Преимуществами совместной карты являются возможность получения кредитной линии на карту по облегченной процедуре и льготный период погашения кредитной линии (до 45 дней).
«Простота и удобство услуг – наш девиз, и Beeline рад возможности расширить границы его применения. Благодаря партнерству с Банком ВТБ (Армения) мы не ограничиваемся собственными продуктами и услугами, но и предоставляем нашим лояльным клиентам эксклюзивные возможности получить традиционные банковские услуги значительно быстрее, проще и удобнее», – сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Гендиректор-председатель директората ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» Юрий Гусев в свою очередь сообщает: «Мы рады сотрудничеству с Beeline и убеждены, что наши технологичные и финансовые возможности позволят абонентам партнера принять участие в программе на  более  выгодных условиях. Выпуск совместной карты с Beeline – еще один шаг навстречу упрощения процесса оформления кредитной линии, который сэкономит и время, и ресурсы наших клиентов».
Как отмечается, получить совместную карту Банка ВТБ (Армения) и Beeline могут лояльные абоненты Beeline с хорошей кредитной историей. После получения SMS-сообщения об участии в проекте нужно обратиться в любой филиал Банка ВТБ (Армения) для оформления карты. При себе нужно иметь лишь документ удостоверяющий личность и номер общественных услуг / социальную карту (или справку об ее отсутствии).
Дополнительную информацию можно получить, посетив любой филиал Банка ВТБ (Армения) или позвонив по номеру Единой справочной службы Банка 87-87.