18:45 14/09/2016 Հայաստան
«Viva 2500» և «Viva 3500». ավելացված խոսելաժամանակ դեպի ՀՀ այլ, 374 97 և 374 47 ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա
«Viva 2500» սակագնային պլանով տրամադրվող ծառայությունների փաթեթը համալրվել է 50 րոպե խոսելաժամանակով դեպի ՀՀ այլ, 374 97 բջջային և 374 47 քաղաքային ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա: Այս մասին հայտնում են ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից:
Իսկ «Viva 3500» սակագնային պլանի բաժանորդներն այժմ հնարավորություն ունեն օգտագործելու 100 րոպե խոսելաժամանակ, դեպի ՀՀ այլ, 374 97 և 374 47 ցանցեր, ինչպես նաև դեպի Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա զանգահարելու համար, նախկին 50-ի փոխարեն:
*Համարահավաքման ձևաչափ՝ 77 00 [երկրի կոդ] [հեռախոսահամար]
««Viva 2500» և «Viva 3500» սակագնային պլաններն էլ ավելի գրավիչ են դարձել շնորհիվ ավելացված խոսելաժամանակի, ինչն ամսական նույն գումարի դիմաց հնարավորություն է ընձեռում կատարել զանգեր դեպի ՀՀ այլ ցանցեր, 374 97 և 374 47 ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ և Կանադա: Այս քայլով մենք ընդառաջել ենք բաժանորդների կարիքներին և հոգացել նրանց հարմարավետության մասին»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mts.am կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել  «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:  Նորություններին մշտապես ծանոթ լինելու համար կարող եք միանալ ֆեյսբուքյան էջին:

Economy 18:59 14/09/2016 Armenia
50 minutes of airtime to RA other, 374 97 and 374 47 networks; to Russia, US and Canada have been added to the services provided within “Viva 2500” tariff plan, press service of VivaCell-MTS informs.
Also, subscribers of “Viva 3500” tariff plan now have an opportunity to use 100 minutes of airtime to RA other, 374 97 and 374 47 networks, as well as to Russia, US and Canada, instead of 50 minutes before.
Service
Viva 2500
Viva 3500
Activation fee
AMD 2500
AMD 3500
On-net airtime
2500 minutes
3500 minutes
Internet
2000 MB
3000 MB
Airtime to RA other, 374 97 GSM and 374 47 fixed networks; to Russia, US and Canada*
50 minutes
100 minutes
SMS to RA GSM networks
250
Switch to the tariff plan
*161*2500#
*161*3500#
*Dialing order: 77 00 [country code] [destination number]
“ “Viva 2500” and “Viva 3500” tariff plans have become even more attractive due to the increased airtime which provides an opportunity to make calls to RA other, 374 97 and  374 47 networks, to Russia, USA and Canada for the same monthly fee. This change is aimed at meeting the needs of our subscribers and making communication even more comfortable for them,” VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian said.
For more information, you can visit www.mts.am, contact 111 free of charge hotline, chat through “111 Online”, or approach one of service centers across Armenia.