Տնտեսություն 12:21 07/10/2016 Հայաստան
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, քարտերով անկանխիկ վճարումների աճի խթանման նպատակով, հայտարարում է նոր ծառայության գործարկման մասին, որի շնորհիվ ամենօրյա գնումների/ծառայությունների դիմաց վճարումները ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի քարտերով կլինեն ոչ միայն արագ և հարմարավետ, այլև շահավետ,-հաղորդագրությամբ հայտնում են բանկից:
Սկսած 2016 թ. հոկտեմբերից ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր MasterCard և VISA քարտապանները ստանում են cashback-պարգևատրումներ «Cashback N1» առևտրային ցանցում անկանխիկ գործարքների դիմաց (մանրամասն՝  կայքում):
Առևտրային/սպասարկման կետերը, որտեղ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի քարտապանները կստանան cashback-պարգևատրումներ, ՀՀ ողջ տարածքում  թվով մոտ 300-ն են։ Cashback-պաչգևատրումների չափը կազմում է ծախսած գումարի միչև 15.9%-ը։ Cashback-պարգևատրումները կհաշվեգրվեն հաճախորդի քարտային հաշվին մինչև յուրաքանչյուր ամսվա 15-րդ օրը նախորդ ամսվա ընթացքում "Cashback N1" ցանցում կատարված անկանխիկ գործարքների համար:
Հաղորդագրությամբ ասվում է. «Որքան ավելի շատ անկանխիկ վճարումներ եք Դուք իրականացնում, այնքան մեծ գումար է բանկը հաշվեգրում է Ձեր հաշվին»:
Ծառայության մասին մանրամասն տեղեկություններ կարելի է ստանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am կայքում և զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայության 87-87 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) запускает услугу cashback для всех держателей карт Банка
Банк ВТБ (Армения) с целью стимулирования роста безналичных платежей по картам объявляет о запуске новой услуги, благодаря которой оплата повседневных покупок/услуг картами Банка ВТБ (Армения) будет не только быстрой и удобной, но и выгодной.
Согласно релизу, начиная с октября 2016 года, все держатели карт VISA и MasterCard Банка ВТБ (Армения) получают cashback-вознаграждения за безналичные транзакции в торговой сети “Cashback N1” (подробно можете ознакомится на сайте http://onecard.am/best-partners.html).
«Количество торговo-сервисных точек “Cashback N1”, где держатели карт Банка ВТБ (Армения) будут получать cashback-вознаграждения, составляет около 300 по всей территории РА. Размер cashback-вознаграждения составляет до 15.9% от потраченной суммы. Сумма cashback-вознаграждения будет зачисляться на карточный счет клиента до 15-ого числа каждого месяца за безналичные транзакции в сети “Cashback N1”, осуществленные в течение предыдущего месяца», – говорится в сообщении.
Отмечается также, что подробную информацию об услуге можно получить в филиалах Банка ВТБ (Армения), на сайте www.vtb.am и позвонив на номер 87-87 Единой информационной службы Банка.