Քլունի աստղային զույգը երկվորյակ երեխաների է սպասում
Մարդու իրավունքների պաշտպանության ոլորտում միջազգային փաստաբան Ամալ Քլունին և նրա ամուսինը՝ հուլիվուդյան աստղ Ջորջ Քլունին, երկվորյակ երեխաների են սպասում։ Այդ մասին տեղեկությունը The Daily Star պարբերականին հայտնել է ընտանիքի մերձավոր ընկերներից մեկը:
Աստղային զույգը երկվորյակ բալիկներ է ունենալու, որոնք սպասվում է, որ լույս աշխարհ կգան մարտին։ Ըստ աղբյուրի, Ամալ և Ջորջ Քլունիները պատրաստվում են երեխաների ծնվելուն։
The Daily Star-ը փորձել է կապվել Քլունիների հետ, պարզել, թե ճի՞շտ է արդյոք իրենց տրամադրության տակ եղած ինֆորմացիան, սակայն չի հաջողվել։
Աղբյուրը, որը հայտնել է պարբերականին տեղեկությունը, Բեյրութից է, որը կապեր ունի Ամալի ընտանիքի հետ։ Ամալ Քլունին լիբանանյան ծնունդով բրիտանացի իրավաբան է, որի աղջկական անունը եղել է Ալամուդդին։ Աղբյուրը հիշեցնում է, որ զույգը իրենց ամուսնության երկրորդ ամյակը նշել է սեպտեմբերին։

Society 12:35 05/01/2017 World
International human rights lawyer Amal Clooney and her husband George are expecting twins later this year, a source close to Amal's family in Beirut told The Daily Star.
The couple has been preparing for the birth of their twins, which are due in March, the source said.
The Daily Star could not reach the couple or their agents regarding the news and no official statement on the matter has been released yet.
The source that provided the information is from Beirut and has close ties with Amal's family.
The Lebanese-born British lawyer, whose maiden name is Alamuddin, celebrated her second wedding anniversary to Hollywood actor George Clooney in September.