Հասարակություն 16:06 08/02/2017
Կոնվերս  Բանկի թիմը  երկու մրցանակ  է նվաճել ֆինանսական ոլորտի կազմակերպությունների  2-րդ ամենամյա «Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ» ինտելեկտուալ մրցույթում: Բանկի թիմը լավագույնն է ճանաչվել «Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ»  անվանակարգում , իսկ «Բրեյն Ռինգ»անվանակարգում զբաղեցրել է երրորդ տեղը:
«Մենք հպարտ են մեր գործընկերների, Բանկի Թիմի հաջողությամբ: Կոնվերս Բանկում միշտ էլ կարևորել են մարդկային ներուժը, աշխատակիցների զարգացման ու ինքնակրթման անհրաժեշտությունը՝ խրախուսելով նախաձեռնողականությունը, ինչպես նաև Մեր աշխատակիցների մասնակցությունը տարբեր վերապատաստման ծրագրերի թե Հայաստանում, թե Հայաստանի սահմաններից դուրս»,- ասված է բանկի մամուլի ծառայության տարածած հաղորդագրության մեջ:
Գիտակների հայկական ասոցիացիայի կազմակերպած մրցույթին մասնակցել է 7  թիմ՝  ԿԲ-ից,  «Արդշինբանկից», HSBC-ից, Ամերիաբանկից, ԱԿԲԱ բանկից, ՎՏԲ- Հայաստանից  և Կոնվերս  բանկից:

Society 16:09 08/02/2017 Armenia
Converse Bank’s team won two prizes at the 2nd annual intellectual contest “What? Where? When?” conducted among financial organizations. The Bank’s team was recognized as the best in “What? Where? When?” nomination, and took the third place in “Brain Ring” nomination.
“We are proud of the success of our colleagues, the Bank’s Team. Converse Bank has always valued the human potential, the need for personnel development and self-education, as well as participation of our employees in different training programs both in Armenia and abroad,” the statement released by the bank reads.
It should be mentioned that 7 teams participated in the contest organized by the Armenian Association of Intellectuals, namely, the teams from the Central Bank, Ardshinbank, HSBC, Ameriabank, ACBA Bank, VTB Bank Armenia and Converse Bank.