Սպորտ 17:02 04/09/2017 Հայաստան
Արմեն Համբարձումյանն արդեն լքել է հավաքականի ճամբարը և վերադարձել է Ռուսաստան, իսկ Գոռ Մալաքյանը, ով փոխարինվեց Ռումինիայի հավաքականի հետ հանդիպման ընդմիջմանը՝ չմասնակցեց մարզմանը վնասվածքի պատճառով:
ՀՖՖ մամուլի ծառայության փոխանցմամբ, Մալաքյանը, ամենայն հավանականությամբ, չի մասնակցի նաև Հայաստան-Դանիա հանդիպմանը:
Չնայած ռումինացիների հետ խաղում ստացած կարմիր քարտին, մարզմանը մասնակցում էր նաև Տարոն Ոսկանյանը` երկկողմանի խաղի համար համապատասխան քանակ ապահովելու համար:
Հիշեցնենք, որ Հայաստան-Դանիա հանդիպումը կկայանա սեպտեմբերի 4-ին՝ ժամը 20:00-ին՝ Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում:

Спорт 17:42 04/09/2017 Армения
Сегодня на стадионе «Республиканский» имени Вазгена Саргсяна в Ереване, в 20:00 по местному времени, состоится матч отборочного турнира Чемпионата мира по футболу 2018 года между сборными Армении и Дании.
Как передает пресс-служба Федерации футбола Армении (ФФА), из 24 приглашенных в армянскую сборную игроков в тренировке участвовали 22 футболиста.
Замененный во время матча с Румынией Гор Малакян не участвовал в тренировке из-за травмы и, по всей вероятности, не примет участия в игре с Данией.
Напомним, сегодняшний матч будет обслуживать судейская бригада из Шотландии. Главным арбитром назначен Роберт Мэдден. Помогать ему будут Грэм Стюарт и Аластер Матер. Четвертый судья – Эндрю Даллас. Делегат ФИФА – Клод Рунаво (Франция).