Տնտեսություն 15:33 20/09/2017 Հայաստան
Կոնվերս Բանկը, գործարկած ակցիայի շրջանակներում, առաջարկում է մինչև նոյեմբերի 30-ը ներառյալ  Բանկում ներդնել նվազագույնը 100 հազար դրամի չափով «Աշնանային» ավանդ և օգտվել ակցիայի ընձեռած  հնարավորություններից:
Ավանդի ժամկետը 12 ամիս է,  տարեկան անվանական տոկոսադրույքը 9% է, իսկ Ինտերնետ Բանկ համակարգով ներդրման դեպքում՝ 9.5%: Ավանդի ողջ ժամանակահատվածի համար տոկոսագումարը վճարվում է ժամկետի ավարտին:
Բանկից տեղեկացնում են, որ ակցիայի շրջանակներում 200.000 ՀՀ դրամ և ավելի գումարի չափով ավանդ ներդրած  հաճախորդներին Visa Classic , MasterCard Standard, MC Woman’s, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum, Visa Infinite վճարային քարտեր կտրամադրվեն անվճար, առանց սպասարման վճարի:
«Զուգահեռաբար, նրանց ավանդի գումարի մինչև 90 տոկոսի չափով վարկային սահմանաչափի հնարավորություն կընձեռվի»,- հայտնում են Բանկից՝ հավելելով, որ «Աշնանային» ավանդ ներդրած անձինք  Բանկի գործընկերների ցանցում կօգտվեն նաև գումարի հետվերադարձի հնարավորությունից:

Economy 15:40 20/09/2017 Armenia
Within the framework of the launched campaign, Converse Bank offers to invest minimum AMD 100 thousand at the Bank in form of deposit Autumn by November 30 and make use of the opportunities offered by the campaign.
The term of the deposit is 12 months, the annual nominal interest rate is 9%; if the deposit is made via Internet Bank system, the interest rate will be 9.5%. For the entire period of the deposit, interest is paid at the end of the term.
“Visa Classic, MasterCard Standard, MC Woman’s, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum and Visa Infinite payment cards will be provided free of charge, without a service fee, to the customers who make a deposit of AMD 200000 and more within the framework of the campaign. Besides, they will be offered a credit limit of up to 90% of their deposit amount," they said at the Bank, adding that those who make deposit Autumn will also get the opportunity to make use of CashBack in the partners’ network of the Bank.