ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը՝ «ՀՀ բանկեր, ներդրումային և վարկային կազմակերպություններ» ցուցահանդեսի մասնակից
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մասնակցել է Երևանի քաղաքապետարանի աջակցությամբ «Նուռ Էքսպո» ընկերության կողմից կազմակերպված «ՀՀ բանկեր, ներդրումային և վարկային կազմակերպություններ» ցուցահանդեսին: Երկօրյա ցուցահանդեսը մեկնարկել է նոյեմբերի 9-ին Երևանի քաղաքապետարանի Պատմության թանգարանի տարածքում:
Բանկի հանրային կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ ցուցահանդեսին մասնակցել են Հայաստանի առաջատար բանկային և ֆինանսական կազմակերպությունները: Անցկացվող ցուցահանդեսի շրջանակներում ցուցադրվեցին բանկային ոլորտի ձեռքբերումները, բանկային նոր պրոդուկտներ և ծառայություններ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ներկայացրել է ցուցահանդեսին բանկային ծառայությունների ու պրոդուկների ամբողջական շարք: Բանկի ներկայացուցիչները ցուցահանդեսի հյուրերին ներկայացրել են ֆիզիկական անձանց տրամադրվող ծառայությունների ողջ սպեկտրը: Հատուկ ուշադրություն է դարձվել Բանկի վերջին պրոդուկտներից մեկին՝ «Մարդիկ գործի» արտոնյալ սպասարկման համալիր ծրագրին, որը հատուկ մշակված է պետական ծառայողների, ՏՏ ընկերությունների, հեռահաղորդակցական օպերատորների, պետական ուժային կառույցների, նախարարությունների, առողջապահության եւ կրթության ոլորտների աշխատակիցների համար: Դառնալով ծրագրի մասնակից, հաճախորդները ստանում են բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ արտոնյալ պայմաններով:
Ներկայացվել է նաև Բջջային բանկ նոր պրոդուկտը, որը դարձել է պահանջված հաճախորդների շրջանում ՝ շնորհիվ զարգացած հնարավորությունների, որոնք բավարարում են ժամանակակից հաճախորդների պահանջներին:

Общество 17:52 09/11/2017 Армения
Банк ВТБ (Армения) принял участие в выставке «Банки, инвестиционные и кредитные организации РА», организованной компанией «Нур Экспо» при поддержке мэрии г. Еревана. Двухдневная выставка стартовала 9 ноября на территории Исторического музея мэрии г. Еревана.
Согласно релизу, участниками выставки стали ведущие банковские и финансовые организации Армении. В рамках проводимой выставки были продемонстрированы достижения банковской сферы страны, новые банковские продукты и услуги.
Банк ВТБ (Армения) представил на выставке полную линейку банковских услуг и продуктов. Представители Банка представили гостям выставки весь спектр услуг для физических лиц. Особое внимание было уделено одному из последних продуктов Банка – комплексной программе льготного обслуживания “Люди дела”, специально разработанной для гос. служащих, сотрудников IT компаний, телекоммуникационных операторов, государственных силовых структур, министерств, работников сфер образования и здравоохранения. Став участником программы, клиенты получают пакет банковских услуг на льготных условиях.
Также был представлен новый продукт Банка - Мобильный банк, который стал востребованным продуктом среди клиентов благодаря развитому функционалу, удовлетворяющему потребностям современных клиентов.