ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի նոր առաջարկը պրեմիում դասի հաճախորդների համար
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, ընդլայնելով իր պրեմիում դասի հաճախորդների համար նախատեսված պրոդուկտների և ծառայությունների շարքը, գործարկում է Visa Platinum պրեմիում քարտերի հիմքի վրա նոր՝ «Արտոնյալ» փաթեթային առաջարկը:
Հաճախորդներին, որոնք ձևակերպում են «Արտոնյալ» փաթեթը, տրամադրվում է անհատական սպասարկում: Հարցերի առաջացման դեպքում Հաճախորդները կարող ենք դիմել անհատական մենեջերիներին 24/7 ռեժիմում, որոնք կապահովեն Բանկի բոլոր պրոդուկտների և ծառայությունների վերաբերյալ անհրաժեշտ տեղեկատվությամբ, ինչպես նաև կտրամադրեն մասնագիտական աջակցություն ֆինանսական խնդիրները լուծելու համար:
Պրեմիում դասի հաճախորդների համար գործարկված «Արտոնյալ» նոր փաթեթային առաջարկն իր մեջ ներառում է բանկային պրոդուկտների լայն շարք, որոնք տրամադրվում են արտոնյալ պայմաններով.
• ավանդ՝ + 0,2% Բանկի ստանդարտ տոկոսադրույքին
• Visa Platinum պրեմիում դասի քարտ
• Իրավաբան 24 ծառայություն
• ճանապարհորդական ապահովագրություն
• բանկային պահատեղեր (50% զեղչով)
• կոնսյերժ-ծառայություններ
• Մոբայլ բանկ ծառայություն
• վարկավորման արտոնյալ պայմաններ
Բոլոր նշված պրոդուկտները տրամադրվում են անվճար: Հաճախորդը կատարում է 200.000 ՀՀ դրամի չափով տարեկան վճարում՝ «Արտոնյալ» փաթեթի համար:
«Արտոնյալ» փաթեթը հնարավոր է ձևակերպել միայն ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Փրայմ» մասնաճյուղում, որը գտնվում է ք. Երևան, Բաղրամյան 2/86 հասցեում:

Экономика 15:41 30/11/2017 Армения
Банк ВТБ (Армения), расширяя линейку услуг и продуктов для своих привилегированных клиентов, запускает новое пакетное предложение «Привилегия» на базе премиальной карты Visa Platinum.
Согласно релизу, клиентам, оформившим пакет «Привилегия», предоставляется индивидуальное обслуживание в специальном филиале посредством персональных менеджеров. В случае возникновения вопросов клиенты могут обращаться к персональным менеджерам в режиме 24/7, которые обеспечат необходимой информацией по всем продуктам и услугам Банка, а также окажут профессиональную поддержку в решении финансовых вопросов.
«Новое пакетное предложение «Привилегия» для состоятельных клиентов Банка включает в себя широкий набор банковских продуктов, предоставляемых на льготных условиях:
• вклад с +0,2% к стандартной ставке Банка
• премиальную карту Visa Platinum
• услугу Юрист 24
• туристическую страховку
• сейфовые ячейки (со скидкой 50%)
• консьерж-услуги
• услугу Мобильный банк
• льготные условия кредитования
Все вышеуказанные продукты предоставляются на бесплатной основе. Клиент вносит годовую оплату за пакет “Привилегия” 200.000 АМД.
Оформить пакет “Привилегия” клиент может только в премиальном филиале “Прайм” по адресу г. Ереван, пр. Баграмяна 2/86», – говорится в сообщении.