Հասարակություն 13:52 21/12/2017 Հայաստան
Խիտ մառախուղի ու ոչ բավարար տեսանելիության պատճառով անցած գիշեր վեց չվերթ չի իրականացվել: «Արմենիա միջազգային օդանավակայաններ» ՓԲԸ մամուլի խոսնակ Գևորգ Աբրահամյանը նշեց, որ դրանք իրականացվել են ուշացումով:
«Բոլոր վեց չվերթներն էլ առավոտյան վայրէջք են կատարել: Դեռ կան կուտակված չվերթներ»,-ասաց նա:
Այս պահին օդանավակայանի պաշտոնական էջում հրապարակված տեղեկատվության համաձայն,  հետաձգվել են Մոսկվա-Երևան, Սարատով-Երևան, Դոհա-Երևան, Շարմ էլ Շեյխ-Երևան, Դուբայ-Երևան ու հակառակ ուղղություններով չվերթները: Աթենք-Երևան չվերթը չեղյալ  է համարվել:
ԱԻՆ հաղորդմամբ, Երևանում դեկտեմբերի 21-ի ցերեկը, 25-ի ցերեկը, 26-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, 22-ի ցերեկը, 23-24-ը, 25-ի գիշերը ժամանակ առ ժամանակ, դադարներով, սպասվում են տեղումներ և մառախուղ: 20-24-ը սպասվում է քամու ուժգնացում՝ 15-20 մ/վ:

Общество 14:52 21/12/2017 Армения
В Ереванском международном аэропорту «Звартноц» было отменено 6 рейсов по причине густого тумана и плохой видимости ночью. Об этом сообщил Panorama.am пресс-секретарь ЗАО «Армения - Международные аэропорты» Геворк Абрамян.
«Все 6 самолетов приземлились в Ереване уже утром. Однако до сих пор есть есть накопившиеся рейсы», – отметил он.
Согласно опубликованным на данный момент на официальном сайте аэропорта данным, были задержаны рейсы по направлениям Москва-Ереван, Саратов-Ереван, Доха-Ереван, Шарм-эль-Шейх -Ереван, Дубай-Ереван и рейсы в обратном направлении. Отмечается, что рейс Афины-Ереван был отменен.
Как передает МЧС Армении, 21, 25 и 26 декабря в Ереване днем ожидается погода без осадков, днем 22, 23-24 и 25 ночью – время от времени прогнозируются осадки и туман. 20-24 декабря – усиление ветра до 15-20 м/с.