Հասարակություն 14:36 26/12/2017 Հայաստան
Beeline-ը հայտարարում է «Վստահության րոպեներ» ծառայության տրամադրման պայմանների բարելավման մասին։ Այժմ ծառայությունը հնարավոր է ակտիվացնել նույնիսկ բացասական հաշվեկշռի դեպքում։ Ծառայության տրամադրման շեմն իջել է մինչեև մինուս 100 դրամ, իսկ ծառայության արժեքը մնացել է անփոփոխ՝ 29 դրամ։
Beeline Հայաստան hասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ եթե բաժանորդի հաշվի միջոցները սպառվել են, և լիցքավորելու հնարավորություն չկա, ապա «Վստահության րոպեները» թույլ կտան մնալ կապի մեջ և օգտվել ընկերության սիրելի ծառայություններից։ Բաժանորդի հայտով Beeline-ը ժամանակավորապես կլիցքավորի իր հաշիվը։
«Beeline-ի հետ հեշտ է և հարմար նույնիսկ մինիմալ կամ բացասական հաշվեկշռի դեպքում։ Ծառայության տրամադրման շեմն իջեցնելու առաջարկն ամենահաճախ հնչողն էր անցած «Հաճախորդի օրվա» ընթացքում։ Այս նախաձեռնությունը մեր կողմից բաժանորդների ցանկություններին արագ արձագանքելու վառ օրինակ է, ինչպես նաև փոքրիկ, սակայն, հավանաբար, շատ օգտակար նվեր գալիք տոներին ընդառաջ», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կախված է վերջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդի կողմից ծառայությունների համար ծախսված գումարից: «Վստահության րոպեներ» կարելի է ստանալ ինչպես Հայաստանի տարածքում, այնպես էլ ռոումինգում` հավաքելով *141# հրահանգը: Փոխանցված գումարի գործողության ժամկետը 3 օր է: Նշված ժամանակահատվածի ավարտից հետո «Վստահության րոպեներ»-ի գումարն ավտոմատ կերպով կգանձվի բաժանորդի հաշվեկշռից, նույնիսկ եթե հաշվի վրա միջոցներ դեռ չկան: Ծառայությունը տրամադրվում է այն անձանց, ովքեր ավելի քան 3 ամիս հանդիսանում են Beeline-ի բաժանորդ։
Լրացուցիչ տեղեկատվության համար այցելել www.beeline.am կայք, հաղորդագություն ուղարկել Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին, կամ այցելեք Beeline-ի մոտակա գրասենյակ:

Общество 14:45 26/12/2017 Армения
«Доверительный платеж»: абоненты в Армении могут активизировать услугу даже при отрицательном балансе
Beeline объявляет об улучшении услуги «Доверительный платеж». Теперь активировать ее можно даже при отрицательном балансе. Порог предоставления услуги снижен до минус 100 драмов, а стоимость услуги осталась прежней – 29 драмов.
Согласно релизу, если на счету абонента закончились деньги, а возможности пополнить счет нет, «Доверительный платеж» поможет остаться на связи и пользоваться любыми услугами компании. По запросу клиента Beeline временно пополнит его счет.
«С Beeline просто и удобно даже при минимальном или отрицательном балансе на счету. Предложение снизить порог предоставления услуги было одним из самых популярных в рамках прошедшего в компании «Дня клиента». Эта инициатива – пример быстрого реагирования на пожелания наших клиентов и небольшой, но, возможно, очень полезный подарок перед предстоящими праздниками», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Сумма, предоставляемая в рамках услуги «Доверительный платеж» зависит от величины расходов абонента за последние три месяца. Получить «Доверительный платеж», как на территории Армении, так и в роуминге, можно, набрав команду *141#. Срок действия начисленной суммы составляет три дня. По истечении этого срока сумма «Доверительного платежа» будет списана со счета абонента автоматически, даже если на нем по-прежнему нет средств. Услуга доступна абонентам, пользующимся мобильной связью Beeline не менее 3-х месяцев.
Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am, связавшись с компанией через официальную страницу Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 0611 или в ближайшем офисе Beeline.