Տնտեսություն 11:50 25/04/2018 Հայաստան
Կոնվերս Բանկը՝ մինչև ապրիլի 29 կայանալիք «Արգենտինական գինու շաբաթի» շրջանակներում իր գործընկերների ցանցում հայտարարում է  25 տոկոսի CashBack` արգենտինական գինիների համար:
CashBack-երը հաճախորդների խրախուսմանը միտված լավագույն, ամենարդյունավետ լոյալության ծրագրերից են, որոնք մի կողմից թույլ են տալիս հաճախորդներին գնումներ կատարելիս հետ ստանալ գործարքի գումարի մի մասը՝ խնայելով գումար, մյուս կողմից էլ խթանում են անկանխիկ գործարքները:
«Կոնվերս Բանկը պարբերաբար հանդես է գալիս CashBack ակցիաներով և, այս առումով, հաճախորդներին հետ վերադարձված գումարի ծավալով հայաստանյան առաջատարներից է: Ըստ որում, մենք առանձնանում ենք ոչ միայն նման առաջարկների մեծ հաճախականությամբ, այլև հետ վերադարձվող գումարի չափով՝ 25 տոկոս CashBack-ը աննախադեպ է Հայաստանում»,- այս մասին հայտնում են Բանկից:
Ընդհանուր առմամբ, 2014թ-ից ի վեր Կոնվերս Բանկի հայտարարած CashBack ակցիաների ընթացքում Բանկի հաճախորդներին է վերադարձրել ավելի քան 260 մլն դրամ:
Զուգահեռաբար, յուրաքանչյուր գնման համար հաճախորդները ստացել են Կոնվերս Միավորներ, որոնք կարող են փոխանակել նվերներով Բանկի գործընկերների ցանցում:
«Առաջիկայում ևս Կոնվերս Բանկը հանդես կգա նման շահավետ ակցիաներով՝ իր քարտապան հաճախորդներին շահավետ գնումների և խնայելու հնարավորություն տալով»,- ասել են Բանկից:

Economy 13:00 25/04/2018 Armenia
Converse Bank announces 25% CashBack for Argentine wines in its partner network within the framework of “Argentine Wine Week” to be held until April 29.
CashBacks are among the best and most effective loyalty programs to encourage customers. On the one hand, these programs allow customers to get back a part of the transaction amount while shopping, thus saving money; on the other hand, they promote non-cash transactions.
“Converse Bank regularly conducts CashBack campaigns and, in this respect, is one of the leaders in Armenia in terms of the amount returned to customers. It should be noted that we stand out not only for the high frequency of such offers, but also for the return amount - 25% CashBack is unprecedented in Armenia," sources at the bank said.
Overall, above AMD 260 million has been returned to the Bank’s customers during CashBack campaigns announced by Converse Bank since 2014.
Besides, the customers get Converse Points for each purchase, which can be exchanged with gifts in the Bank’s partner network.
“In the nearest future, Converse Bank will conduct other advantageous campaigns, giving its cardholders an opportunity to make profitable purchases and savings," the bank sources noted.