Հասարակություն 17:13 03/05/2018 Հայաստան
Beeline-ը հայտարարում է մինչև մայիսի 31-ը ներառյալ բջջային բաժանորդների համար ինտերնետի ծավալների կրկնապատկման մասին:
Beeline Հայաստան հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ մայիսի 3-ից «Մեգա» օրական բջջային ինտերնետ ծառայության, Giga ամսական ինտերնետ ծառայության և Smart, Neo, Neo Max, Quatro սակագնային պլանների բաժանորդները, կստանան ինտերնետի կրկնապատիկ ծավալ:
«Beeline-ի առաքելությունը Հայաստանում հաճախորդների և ամբողջ երկրի համար հուսալի և որակյալ կապի ապահովումն է: Բջջային ինտերնետը ժամանակակից հաղորդակցության անբաժանելի մասն է, և վերջին շաբաթների ընթացքում դրա օգտագործումը մեր հաճախորդների կողմից  զգալիորեն մեծացել է: Շատ բաժանորդներ նույնիսկ հասցրել են սպառել իրենց ինտերնետ փաթեթները: Beeline-ը սիրում է իր բաժանորդներին և ուրախ է տեղեկացնել, որ այս ամսվա ընթացքում նրանց տրամադրվող շարժական ինտերնետի ծավալները կրկնապատկվելու են», - ասել է Հայաստանում Beeline- ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Առաջարկը հասանելի է ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդների համար։
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում, «My Beeline Armenia» հավելվածի միջոցով, հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին, զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ մոտակա Beeline գրասենյակում:

Общество 17:48 03/05/2018 Армения
Beeline объявляет об увеличении объемов интернета для абонентов мобильной связи до 31 мая включительно.
Согласно релизу, с 3 мая пользователи ежедневной услуги мобильного интернета Mega, ежемесячной интернет услуги Giga, а также абоненты тарифных планов Smart, Neo, Neo Max, Quatro, получат удвоенный объем интернета.
«Миссия Beeline в Армении – обеспечивать надежную и качественную связь для клиентов и всей страны. Мобильный интернет – неотъемлемая часть современных коммуникаций, и его использование нашими клиентами за последние недели сильно возросло. Многие абоненты даже успели исчерпать свои интернет пакеты. Beeline любит клиентов и рад сообщить, что предоставит им удвоенный объем мобильного интернета в этом месяце», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение доступно как новым, так и действующим абонентам.
Более подробную информацию можно найти на сайте www.beeline.am, через приложение My Beeline Armenia, связавшись с операторами через официальную страницу на Facebook или позвонив по бесплатному номеру 0611.