Հասարակություն 17:00 15/05/2018 Հայաստան
Beeline-ը հայտարարում է iPhone սմարթֆոնների վաճառքի հատուկ ակցիայի գործարկման մասին: Մինչև հունիսի 30-ն Apple iPhone սմարթֆոնները կարելի է գնել ապառիկ և տոկոսների փոխարեն վճարել միայն կապի համար։
Beeline Հայաստան հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ առաջարկի շրջանակում հաճախորդները միանում են «Սմարթ» սակագնային պլանին և առաջին երկու ամիսն ազատվում են բաժանորդավճարից։ Ակցիայի շրջանակում հնարավոր է ձեռք բերել Apple iPhone սմարթֆոնների բոլոր վերջին մոդելներն՝ iPhone 6s-ից մինչև iPhone X։
«Apple ընկերության հեռախոսները շատ սիրված են մեր հաճախորդների կողմից, և մեզ ամեն օր դիմում են այդ հանրահայտ ընկերության հեռախոսներն ավելի մատչելի դարձնելու առաջարկներով։ Այսօր մենք ուրախ ենք հայտնել, որ կարող ենք առաջարկել iPhone սմարթֆոնները մեր հաճախորդների կողմից արդեն սիրված ակցիայի շրջանակներում, երբ, գնելով հեռախոս Beeline-ից՝ հաճախորդը տոկոսի փոխարեն վճարում է իր կապի համար։ Ավելին, առաջին երկու ամսվա բաժանորդավճարը մենք վերցնում ենք մեզ վրա», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ www.beeline.am կայքում, «My Beeline Armenia» հավելվածի միջոցով, հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին, զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ այցելելով մոտակա Beeline գրասենյակում

Beeline предлагает уникальные условия продажи iPhone
Beeline объявляет о запуске специальной акции по продаже смартфонов iPhone. До 30 июня телефоны Apple iPhone можно купить в рассрочку и вместо процентов платить только за связь.
Согласно релизу, в рамках предложения клиенты подключаются к тарифному плану «Смарт» и первые два месяца освобождаются от абонентской платы. В рамках акции можно приобрести все последние модели телефонов Apple iPhone, от iPhone 6s до iPhone X.
«Телефоны компании Apple пользуются очень большой популярностью среди наших клиентов, и ежедневно мы слышим пожелания сделать смартфоны этой именитой компании доступнее. Сегодня мы рады сообщить, что можем предложить смартфоны iPhone в рамках уже полюбившийся нашим клиентам акции, когда, купив в Beeline телефон, клиент вместо процентов оплачивает свою связь.
Более того, первые два месяца абонентскую плату мы берем на себя», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.