Առողջություն 15:00 28/06/2018 Աշխարհում
Կալինինգրադի ստրիպտիզ-ակումբի աշխատակիցներն առաջարկել են Անգլիայի հավաքականի ֆուտբոլիստներին անվճար ծառայություններ։ Այս մասին գրել է Լենտա.ռու կայքը՝ հղում անելով The Mirror-ին։
«Մենք ուրախ ենք ողջունել Անգլիայի հավաքականի երկրպագուներին։ Խաղացողներն անմիջապես մեր կողքին են։ Եթե նրանք ցանկանան մտնել մեր ակումբ, ապա կարող են անվճար օգտվել մեր ցանկացած ծառայությունից»,- ասել է ակումբի մենեջերը։
Անգլիայի հավաքականի ֆուտբոլիստները Կալինինգրադի Radisson հյուրանոցում են մնում, որը էլիտար Maxim  ստրիպտիզ-ակումբի հետ գտնվում է նույն փողոցի վրա։ Նշվում է, որ ակումբի ղեկավարությունը վարձել է լրացուցիչ անգլախոս աշխատողների։

ЧМ-2018: стриптизерши в Калининграде предложили бесплатные услуги английским футболистам
Менеджер стриптиз-клуба в Калининграде, расположенного рядом с отелем, где располагаются футболисты сборной Англии, сообщила, что сотрудницы клуба готовы предложить игрокам национальной команды бесплатные услуги. Об этом сообщает championat.com.
«Мы рады приветствовать болельщиков сборной Англии. Игроки команды располагаются совсем рядом, прямо через дорогу. Если они захотят прийти, то могут воспользоваться любой нашей услугой бесплатно», – цитирует менеджера стриптиз-клуба Евгению Сорокину Mirror.
В Калининграде на одноимённом стадионе сборная Англии 28 июня проведёт матч третьего тура группового этапа чемпионата мира – 2018 с командой Бельгии. Обе сборные уже обеспечили себе выход в плей-офф турнира.