Հերթական 25% CASHBACK ակցիան՝ Կոնվերս բանկի 25-ամյակի կապակցությամբ
Կոնվերս Բանկը՝ Հայաստանում Արգենտինայի դեսպանատան հետ համագործակցության շրջանակներում, հայտարարում է «Արգենտինական գինու շաբաթ» հերթական ակցիան:
Բանկից հայտնում են, գործարկված ակցիայի շրջանակներում՝ հուլիսի 2-8-ն ընկած ժամանակահատվածում , Բանկի գործընկեր ռեստորաններում գնելով արգենտինական Del Fin Del Mundo գինի, անկանխիկ վճարում կատարած հաճախորդները կստանան գումարի 25%-ի չափով CashBack:
Զուգահեռաբար, կկուտակվեն Կոնվերս միավորներ, որոնք հետագայում հնարավոր է բանկի գործընկերային ցանցում փոխանակել արժեքավոր նվերներով:
«Սա այս տարի թվով 4-րդ խոշոր CashBack ակցիան է, որի շրջանակներում՝ 25-ամյակի կապակցությամբ, Կոնվերս Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում Հայաստանում աննախադեպ՝ 25 տոկոսի չափով գումարի հետվերադարձ: Գումարի հետվերադարձի ակցիաների շրջանակներում տարեկսզբից հաճախորդներին է վերադարձվել մոտ 10 մլն դրամ»,- ասել են Կոնվերս Բանկում:
Նշվել է նաև, որ առաջիկայում՝ հիմնադրման տարեդարձի կապակցությամբ, Բանկը հանդես կգա նոր շահավետ առաջարկներով: Խոսքը ոչ միայն հաճախորդների խրախուսման ակցիաների, այլև արտոնյալ պայմաններով նոր պրոդուկտների ներդրման մասին է:
25-ամյակի միջոցառումների շրջանակներում Բանկը աջակցում է նաև Երևանում ու մարզերում առողջ ապրելակերպի, նորարարությունների, կրթության խրախուսման տարբեր նախագծերի իրականմանը: Առաջիկա նախագծերից առանձնացվեցին հուլիսի 22-29-ը կայանալիք «Սևան Ստարտ-ափ»-ը, որտեղ Բանկը հանդես է գալիս որպես հովանավոր և մասնակից, ինչպես նաև Հայաստանի տարբեր բնակավայրերում և Արցախում մարզահրապարակների շինարարությունը:

Politics 17:01 02/07/2018 Armenia
Converse Bank together with the Embassy of Argentina in Armenia announces the launch of the new “Argentinean Wine Week” campaign, the Bank reported in a press statement.
In July 2-8, the customers paying noncash for Argentinean “Del Fin Del Mundo” wine at the Bank’s partner restaurants will get 25% CashBack.
In parallel, they will accumulate Converse points to further exchange with valuable gifts at the Bank’s partner network.
“This is the 4th large CashBack this year among the campaigns planned by the Bank in relation with its 25th Anniversary, and Converse Bank will offer its customers an unprecedented 25% CashBack.  Due to CashBack campaigns about AMD 10 M has already been refunded to the customers from the start of the year,” Converse Bank representative told Panorama.am.
The Bank will shortly make new attractive offers within the scope of its 25th Anniversary, assuming not only customer motivation but also introduction of new products at preferential terms.
It is noted that among the 25th Anniversary events, the Bank also supports various projects promoting healthy lifestyle, innovations and education in Yerevan and regions.  Special emphasis is placed on Sevan Startup project scheduled for July 22-29, where the Bank is a sponsor and a participant, and as well the construction of sports grounds in the towns of Armenia and Artsakh.